Duka zapowiada otwarcia nowych salonów

salon_duka_w_factory_annopol_w_warszawie_1

Trzy otwarcia salonów w trzy miesiące – tak Duka rozpoczęła bieżący rok. Nowe sklepy pojawiły się w Factory Annopol w Warszawie oraz w Gemini Park Tarnów. Marka zaprezentowała także w nowej lokalizacji swój salon usytuowany w Pasażu Grunwaldzkim we Wrocławiu.

– Stale powiększamy sieć naszych salonów – zarówno w dużych miastach, jak i mniejszych miejscowościach. Zależy nam na tym, żeby nasze produkty były dostępne dla wszystkich miłośników kuchni w nowoczesnym wydaniu – tłumaczy Teresa Szynkiewicz, dyrektor ds. rozwoju sieci Duka International.

Trzy nowe sklepy Duka

– Rok 2017 r. rozpoczęliśmy trzema otwarciami w Warszawie, Tarnowie i we Wrocławiu, a w kolejnych miesiącach planujemy ekspansję zarówno na polskim, jak i zagranicznym rynku – dodaje.

Nowy salon Duka zlokalizowany w Factory Annopol w Warszawie to już 13. sklep marki w stolicy. We współpracy z partnerem franczyzowym został uruchomiony także salon Duka w Gemini Park Tarnów, największym centrum handlowym w Tarnowie i w regionie. Marka otworzyła również ponownie swój salon w Pasażu Grunwaldzkim we Wrocławiu. Mierzący 130 mkw. sklep został usytuowany w nowym miejscu, na 1. piętrze budynku. Salony zostały zaaranżowane w taki sposób, by proces zakupów odbywał się w przyjaznej atmosferze.

Plany ekspansji sieci Duka

Plany Duka na kolejny kwartał 2017 r. obejmują otwarcie nowego salonu w NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim, największym centrum handlowym w woj. lubuskim oraz w galerii Alfa Centrum w Białymstoku. Marka będzie również kontynuować rozwój na arenie międzynarodowej – planuje otworzyć drugi sklep w Amsterdamie.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn