McDonald’s dołącza do centrum Handy Bolesławiec

McDonald’s zamierza wybudować restaurację typu drive thru o powierzchni 400 mkw., która będzie częścią centrum handlowego typu convenience pod nazwą Handy w Bolesławcu.

Nowa inwestycja będzie realizowana przez spółkę Redmond Development Sp. z o.o. Za komercjalizację obiektu odpowiada BOIG, Blue Ocean Investment Group.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni, że McDonald’ s stanie się częścią naszej inwestycji. Restauracja przyciągnie klientów mieszkających w promieniu 20 minut jazdy samochodem, co daje innym najemcom fantastyczną okazję, skorzystania z silnego przepływu klientów – mówi Justin Pearce, prezes Redmond Development Sp. z o.o.

Potencjał centrum Handy

– Widzimy potencjał dużego ruchu tranzytowego połączonego z rozległym obszarem oddziaływania. W związku z powyższym potwierdzamy nasze plany budowy w tej lokalizacji restauracji McDonald’ s, McCafe oraz drive thru, a także naszą współpracę z Redmond Development i BOIG – dodaje Krystian Karaś, Real Estate Supervisor z McDonald’ s.

– BOIG widzi wielki potencjał w połączeniu silnej lokalizacji przy najważniejszym rondzie w centrum miasta, niskim nasyceniu powierzchni handlowej oraz silnym partnerze w postaci sieci McDonald’ s. Obecnie jesteśmy w trakcie finalizowania umów z zainteresowanymi najemcami dla pozostałych lokali – podsumowuje Tomasz Rydlewski, Vice President firmy BOIG, odpowiedzialnej za proces komercjalizacji obiektu Handy w Bolesławcu.

Handy – centrum convenience

Centra handlowe sieci Handy zostały zaplanowane jako niewielkie obiekty handlowe typu convenience, umiejscowione w mniejszych i średnich miastach Polski. Pierwszym z zaprezentowanych przez Redmond Development projektów będzie Handy Park zlokalizowany w Bolesławcu – 40-tysięcznym mieście w woj. dolnośląskim, słynącym z produkcji porcelany i będącym popularną destynacją turystyczną zarówno dla gości z Polski, jak i Czech oraz Niemiec. Obiekt zaprojektowany został jako nowoczesny strip mall, położony przy najważniejszym węźle komunikacyjnym miasta – skrzyżowaniu ulic Kościuszki i Cieszkowskiego oraz jednocześnie przy drodze krajowej nr 94, która jest jedną z ważniejszych tras tranzytowych w regionie.

Na powierzchni ok. 2,5 tys. mkw. GLA znajdzie się kilkanaście lokali handlowo-usługowych. Najemcami obiektu będą m.in. operator spożywczy, drogeria, apteka, marki odzieżowe, obuwnicze i sportowe, sklep z branży RTV AGD oraz inne punkty handlowo-usługowe.

Planowane otwarcie to II kwartał 2018 roku.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl