Młociny na SCF. Po raz pierwszy pod skrzydłami EPP i Echo

Echo Polska Properties jest współwłaścicielem realizowanej w Warszawie - Galerii Młociny

Galeria Młociny, największy w budowie tego typu obiekt w Warszawie, w marcu br. został kupiony przez Echo Polska Properties i Echo Investment. Zgodnie z umową Echo jest odpowiedzialne za proces deweloperski, leasing i marketing. Premiera Młocin pod skrzydłami EPP i Echo odbędzie się na Shopping Center Forum 2017 Spring Edition

Galeria Młociny to inwestycja handlowo-biurowa o łącznej powierzchni najmu 82 tys. mkw., z czego 71 tys. mkw. przeznaczono na handel, rozrywkę i gastronomię. W obiekcie zaplanowano nowoczesne kino, klub fitness, rozbudowaną strefę food-court, a także centrum medyczne. Galeria jest już w 60 proc. wynajęta. Wśród kluczowych marek modowych znajdziemy m.in. grupę Inditex: Zara, Zara Home, Bershka, Pull & Bear, Stradivarius, a także: C&A, Van Graaf, H&M, CCC. Umowy podpisano również m.in. z RTV Euro AGD, Jysk, Intermarche, Go Sport.

Młociny ruszą w 2019 roku

Obiekt znajduje się w północnej części Warszawy i po otwarciu będzie obsługiwać szybko rozwijającą się dzielnicę mieszkaniową, w której wciąż brakuje nowoczesnej i komfortowej oferty handlowo-rozrywkowej. Galeria Młociny zlokalizowana jest w sąsiedztwie głównego węzła przesiadkowego północnej Warszawy, przez który codziennie przemieszcza się średnio 40 tys. osób. Budowa pierwszej fazy projektu rozpoczęła się w październiku 2016 roku, a jej zakończenie jest planowane na drugi kwartał 2019 roku.

W Echo Investment rozpoczęły się już prace projektowe, których celem jest uczynienie Galerii Młociny komfortowym miejscem zakupów, rozrywki, rekreacji, odpoczynku i spędzania wolnego czasu. Architekci pracują m.in. nad zmianami dotyczącymi parkingów i wjazdów do centrum, dzięki którym staną się one wygodne i bardziej przyjazne dla użytkowników.

Nie zabraknie też istotnych zmian w projektach wnętrz Galerii Młociny – powstaną dodatkowe strefy rekreacji i odpoczynku, powiększona zostanie też strefa gastronomiczna, który będzie się wyróżniać m.in. zielonymi tarasami na najwyższym poziomie. Gastronomia w Młocinach to nie tylko znane i lubiane sieci i kawiarnie, ale również rozbudowana oferta restauracyjna, z której korzystać będą także pracownicy biur będących częścią obiektu. Wkrótce rozpoczną się prace związane z odświeżeniem wnętrz i elewacji Galerii Młociny.

W Echo Investment powstał zespół leasingowy, który będzie odpowiedzialny za komercjalizację obiektu. Do momentu sprzedaży, obiekt został wynajęty przez zespół leasingu Master Management Group – w 60 proc. Najemcy, którzy są w trakcie negocjowania warunków wynajmu mogą liczyć na pełną obsługę ze strony nowego zespołu Echo, jak też i wsparcie pracowników Master Management Group.

Cocktail Party na standzie Echo Investment

Tymczasem największy polski deweloper zaprasza na targi Shopping Center Forum 2017, gdzie w środę 5 kwietnia, na standzie Echo (B.3) o godz. 16.30 rozpocznie się wyjątkowe Cocktail Party, a barmańska ekipa Kity Koguta serwować będzie m.in. najnowszy drink „Młociny”. Na stoisku będzie też można poznać zespół leasingowy Echo odpowiedzialny wynajem Galerii Młociny. Serdecznie zapraszamy!

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

POLECANE ARTYKUŁY