Nowy Targ będzie miał centrum handlowe o regionalnym zasięgu

color-park

Color Park to nowa inwestycja, która ma powstać przy Zakopiance w Nowym Targu. Inwestor – spółka Nowotarska Sp. z o.o. ma już pozwolenie na budowę i przygotowuje teren pod budowę.

Centrum Handlowe Color Park to pierwsza tego typu inwestycja na Podhalu. Obiekt ma zapewnić kompleksową ofertę handlowo-usługowo-rozrywkową i być rodzinnym centrum handlowym o charakterze regionalnym.

Color Park – centrum o charakterze regionalnym

Obiekt będzie miał 25 tys. mkw. powierzchni najmu, 60 lokali handlowo-usługowych i 560 miejsc parkingowych. Oferta Centrum Handlowego Color Park dobrana została z myślą o potrzebach całej rodziny. Stąd w ofercie znajdzie się lista lokali z markową odzieżą, punkty usługowe, sklepy obuwnicze i sportowe, perfumeria, supermarket, sprzęt RTV i AGD, drogeria, zabawki, plac zabaw, kino wielosalowe, klub fitness. Przewidywany jest także m.in. market „Dom i Ogród”, supermarket i restauracje.

Centrum Handlowe Color Park położone jest w południowej części Nowego Targu, bezpośrednio przy Zakopiance. Natężenie ruchu drogowego na drodze krajowej nr 47, którego średnia wartość oscyluje wokół liczby 20 tys. pojazdów dziennie, stanowi jeden z głównych atutów lokalizacji centrum. Restauracja typu drive-thru oraz stacja paliw znajdujące się na terenie inwestycji to uzupełnienie oferty. W bezpośrednim sąsiedztwie obiektu znajduje się także market budowlany „Merkury”.

Color Park – nowa inwestycja w Nowym Targu

Przypomnijmy, o inwestycji pierwszy raz mówiono już kilka lat temu. Samorząd Miasta Nowy Targ w roku 2013 podjął uchwałę o zatwierdzeniu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego umożliwiając wielkopowierzchniową zabudowę. Te czynniki spowodowały, że spółka Nowotarska sp. z o.o. w 2013 roku podjęła decyzję o realizacji na granicy Miasta Nowy Trag a Gminy Szaflary Centrum Handlowego – Usługowego. W połowie roku 2014 ruszył proces komercjalizacji za który odpowiada spółka Mallson Polska.

Otwarcie Centrum Handlowego Color Park w Nowym Targu zaplanowane jest na II kwartał 2018 roku.

Inwestor – Nowotarska sp. z o.o. posiada kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie tworzenia obiektów handlowych. Do najważniejszych zadań inwestycyjnych firmy należą projekt Galeria Zamek w Lublinie obecnie Tarasy Zamkowe (inwestor był inicjatorem powstania tego obiektu. Odpowiedzialny był za zakup, przygotowanie terenów pod inwestycję i przeprowadzenie postępowania administracyjnego) oraz projekt Galeria Color Park w Lublinie (spółka odpowiedzialna za realizację i zarządzanie obiektem w całości).

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn