Grupa Gastromall rozwija sieć Olimp

‚- Grupa Gastromall podpisała umowę najmu na lokal pod kolejną restaurację Olimp – informuje redakcję Retailnet.pl Izabela Domaradzka, koordynator projektów w Grupie Gastromall. W planach są kolejne otwarcia.

Grupa Gastromall to właściciel pięciu marek gastronomicznych, w tym najbardziej rozpoznawalnych: Olimp, Companeros i Lovit. Firma na rynku gastronomicznym działa od 1995 r. W chwili obecnej sieć restauracji Olimp liczy 60 punktów własnych i franczyzowych.

Nowe otwarcia

– Nowa restauracja Olimp o powierzchni 73 mkw. powstanie w Centrum Handlowym ETC w Swarzędzu przy ul. Poznańskiej 6 – informuje Izabela Domaradzka, koordynator projektów w Grupie Gastromall. – Najbliższe planowane otwarcie to restauracja Olimp w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Port Łódź w Łodzi – dodaje.

W ostatnich tygodniach sieć Olimp należąca do Grupy Gastromall wzbogaciła się o nowe lokale m.in. w poznańskim centrum handlowym Posnania, olsztyńskiej galerii Aura oraz słupskim centrum handlowym Jantar, a także w krakowskim centrum biurowym Axis.

Sieć restauracji Olimp to największy pod względem ilości lokali i najszybciej rozwijający się w Polsce koncept z jedzeniem na wagę w ujednoliconej cenie za 100 g.

Przypomnijmy, że Grupa Gastromall w 2016 roku otworzyła 13 restauracji sieci Olimp, a także wprowadziła nowy koncept gastronomiczny – połączenie kawiarni, cukierni i piekarni pod nazwą Deli Sandwich.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.