Pierwszy w Katowicach salon marki Nanu Nana

W Galerii Katowickiej otwarty został – jedyny w mieście – salon Nanu Nana. Ta popularna marka oferuje dowcipne, niedrogie i wyszukane pomysły na prezent, jak również sezonowe hity i modne akcesoria z branży wyposażenia wnętrz. Sklep sieci zlokalizowany jest na poziomie -1, zajmuje prawie 180 mkw. powierzchni.

– Nanu Nana dołączyła do mocnej reprezentacji marek i sieci z branży wyposażenia wnętrz, funkcjonujących na terenie Galerii Katowickiej. Cieszę się, że teraz nasi klienci zyskali kolejne, oryginalne miejsce. Mogą tu zaopatrzyć się w pomysłowe drobiazgi i akcesoria, które staną się ciekawym upominkiem lub pomogą oryginalnie zaaranżować przestrzeń. W swoich komunikatach marka zachęca do „szukania, szperania i znajdowania” – mam więc nadzieję, że na powierzchni prawie 180 mkw każdy znajdzie coś dla siebie – mówi Joanna Bagińska, Dyrektor Galerii Katowickiej.

Szeroki asortyment sklepu

W salonie Nanu Nana, uruchomionym w Galerii Katowickiej, znajdziemy akcesoria do domu, które każdemu wnętrzu dodadzą uroku i sprawdzą się jako ozdoba różnych pomieszczeń. Sieć dysponuje szerokim wyborem świec, kolorowych obrusów, poduszek, dodatków związanych z nakryciem stołu, a także nowoczesnych waz i mis, wykonanych ze szkła, ceramiki czy metalu. Asortyment uzupełniają dekoracje z materiałów naturalnych – drewna, rattanu i wikliny.

Marka oferuje także wyjątkowo szeroki asortyment różnych pomysłów na prezent – od klasycznych i ponadczasowych, po oryginalne i dowcipne.  Osoby, które poszukują pomysłów na niedrogie czy nietuzinkowe upominki, z pewnością znajdą tu coś dla siebie.

W salonie Nanu Nana można także zaopatrzyć się w nowoczesne dodatki, związane z modą – torebki czy szale.

Kompleks komunikacyjno-komercyjny

Galeria Katowicka mieści się w ścisłym centrum Katowic i jest unikalnym kompleksem komunikacyjno-komercyjnym. Powierzchnia najmu wynosi 47,500 mkw. i obejmuje ponad 200 lokali, restauracji i punktów handlowych, m.in. Peek & Cloppenburg, TK Maxx, Multikino, Zara, Pull & Bear, Bershka, C&A, Reserved, Euro, Douglas czy Tiger. Posiada także 10 salowe Multikino z salą Xtreme – najnowocześniejszą w Polsce, wyposażoną w system dźwiękowy Dolby Atmos. Centrum handlowe połączone jest bezpośrednio z dworcem kolejowym i podziemnym terminalem autobusowym komunikacji miejskiej. W sąsiedztwie powstaje kompleks biurowy Grand Central. Galeria Katowicka została otwarta 18 września 2013 r.

Właścicielem Galerii Katowickiej jest firma Meyer Bergman, za zarządzanie Galerią Katowicką, codzienne funkcjonowanie obiektu oraz kwestie związane z wynajmem powierzchni handlowej, odpowiada spółka Apsys Polska.

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY PORTALU
NAJNOWSZE INFORMACJE
SCF DATABASE
Scroll to Top