scf-news-retailnet-pl-logo-white.svg

Marka Greenpoint przyspiesza na wiosnę

greenpoint1

Pierwszy kwartał br. to to dla marki Greenpoint czas wzmożonego rozwoju. Spółka poszerzyła sieć sklepów o kolejne punkty. – Poruszamy się zgodnie z założeniami naszego planu. Chcemy rocznie otwierać 15 sklepów poszerzając sieć do końca 2019 roku do 150 sklepów w Polsce  – mówi retailnet.pl Marek Szostak z członek zarządu Greenpoint S.A.

– W tym roku otworzyliśmy sklepy w Galerii Borek we Wrocławiu, dwukrotnie w Galerii Piastów w Legnicy, Auchan Mikołów, powiększyliśmy również powierzchnię sklepu w Galerii Zielonej w Puławach. We wszystkich nowych lokalizacjach wdrażamy nowy odświeżony koncept sklepowy – wyjaśnia Marek Szostak.

Sieć franczyzowa

– Równolegle z rozwojem sklepów własnych otwieramy sklepy franczyzowe. Zainteresowanie franczyzą marki Greenpoint cały czas rośnie. Nie ma miesiąca w którym nie otwieralibyśmy kolejnego sklepu franczyzowego. Nasze ostatnie otwarcia franczyzowe to Gorlice, Lubliniec, Szczytno, Sandomierz, Kraśnik – podkreśla Marek Szostak.

– Na wiosnę przyspieszyliśmy tempo. Widać, iż Greenpoint ma znaczny potencjał i jest jeszcze mocno niedoszacowany jeśli chodzi o nowe powierzchnie. Staramy się jednak wybierać bardzo precyzyjnie punkty które odpowiadają naszej grupie docelowej oraz spełniają nasze wymogi jeśli chodzi o szacowaną rentowność – mówi Marek Szostak.

Flagowy salon w Galerii Północnej

– Do końca maja otworzymy kolejne sklepy w galerii Twierdza w Kłodzku oraz w Galerii Navigator w Mielecu. Umowy są już podpisane. Podpisaliśmy również umowę z Galerią Północną w Warszawie, gdzie na jesień otwarty zostanie flagowy sklep marki Greenpoint. Sklep o powierzchni 142 metrów, będzie się znajdował na parterze centrum w głównej alei. Chcemy rocznie otwierać 15 sklepów poszerzając sieć do końca 2019 roku do 150 sklepów w Polsce. Niezależnie od nowych otwarć renegocjujemy dotychczasowe umowy, przedłużyliśmy umowy najmu m.in w Gemini Park Tarnów i Bielsko Biała oraz M1 Poznań i Zabrze – podsumował Marek Szostak.

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY
PULS RYNKU
SCF DATABASE

Codzienny newsletter
SCF News | Retailnet.pl

dla profesjonalistów rynku centrów handlowych
logo blue SCF News - Retailnet.pl-clear
Codzienny newsletter

dla profesjonalistów rynku centrów handlowych: najemców, deweloperów i inwestorów.

* indicates required