Drugi sklep TK Maxx w Szczecinie

Otwarto pierwszy w Polsce, trzypiętrowy TK Maxx zlokalizowany w szczecińskiej Galerii Kaskada. Sklep zajmuje 1,9 tys. mkw. TK Maxx działa na polskim rynku od 2009 r. Obecnie posiada ponad 30 sklepów.

Sklep TK Maxx w Galerii Kaskada znajduje się na 3 piętrach: 0, 1 i 2. Wejście do sklepu znajduje się bezpośrednio przy wejściu głównym do galerii.

Unikatowy model OFF-PRICE, który polega na sprzedaży markowych produktów i najnowszych trendów sezonu w atrakcyjnie niskich cenach, przyciąga miłośników okazji. Nie zabrakło ich również w szczecińskiej Galerii Kaskada, gdzie na 1,9 tys. mkw. trzypiętrowego sklepu czekały stylowe ubrania, designerskie akcesoria, markowe buty oraz produkty do dekoracji wnętrz od słynnych projektantów. 

Przypomnijmy, że brytyjska marka w lutym otworzyła swój piąty sklep w stolicy. Jest on zlokalizowany w CH Atrium Promenada i zajmuje powierzchnię 2557 mkw. Marka zajęła lokal na poziomie -1, w którym kiedyś funkcjonował sklep z branży RTV/AGD. Pozostałe salony TK Maxx w Warszawie znajdują się w: CH Blue City, CH Wola Park, CH Janki i Parku Handlowym Targówek.

O TK Maxx

TK Maxx to sieć sklepów, oferująca szeroki wybór ubrań damskich, męskich, dziecięcych oraz butów, akcesoriów i dodatków dla domu modnych marek – wszystko w cenach do 60 proc. niższych od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie. Koncepcja firmy opiera się na unikatowym modelu off-price, który polega na sprzedaży produktów znanych marek i projektantów po okazyjnych cenach. W odróżnieniu od innych sklepów, które zaopatrują się w dostawy kilka razy do roku, TK Maxx uzupełnia asortyment aż kilka razy w tygodniu. Dzieje się to za sprawą kupców, którzy codziennie dokonują zakupu najwyższej jakości produktów z aktualnych kolekcji projektantów na całym świecie. Tylko niewielki procent nabywanych artykułów pochodzi z minionych kolekcji.

TK Maxx jest częścią spółki TJX Europe, która posiada obecnie 440 sklepów w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Polsce, Niemczech i Austrii. Spółką macierzystą jest TJX Companies, Inc. z siedzibą w Stanach Zjednoczonych, posiadającą 3,3 tys. sklepów w 8 krajach. Sieć posiada kilka tysięcy sklepów na całym świecie, w tym ponad 3 tys. w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. TK Maxx działa na polskim rynku od 2009 r. Obecnie posiada ponad 30 sklepów. Flagowy sklep sieci znajduje się w Warszawie przy ul. Marszałkowskiej.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn