Giacomo Conti zdradza plany ekspansji

14 kwietnia 2017 roku sieć Giacomo Conti powiększyła się o kolejny salon. W planach spółki są nowe otwarcia w najbardziej prestiżowych galeriach handlowych na terenie kraju.

Czwarty salon Giacomo Conti w stolicy

Ostatnio otwartym salonem Giacomo Conti był lokal w Warszawie w centrum handlowym Złote Tarasy. Nowy salon można znaleźć na pierwszym piętrze galerii. – Jest to nasz 4 salon otwarty w tym roku, o powierzchni około 70 mkw. Obecnie mamy trzy salony w Warszawie (z czego dwa to outlety) – mówi dla Retailnet Edyta Strużak z firmy Giacomo Conti.

Wcześniej otwarto także sklep w Gliwicach w Centrum Handlowym Europa Centralna. W planach dalsza ekspansja.

– Stawiamy raczej na te wielkopowierzchniowe lokale lub prestiżowe galerie i centra handlowe jak np. Złote Tarasy. Planowane są oczywiście kolejne otwarcia w tym roku, najbliższe jeszcze w tym miesiącu. Jest to kontynuacja strategii ekspansji na Polskim rynku, która zakłada dynamiczny rozwój marki. Obecnie funkcjonuje ponad 70 salonów w całej Polsce – podkreśla Edyta Strużak.

Ponad 70 salonów Giacomo Conti

Giacomo Conti jest marką, której filozofia odzwierciedla włoski design i tradycja polskiego krawiectwa dbającego o każdy szczegół. Oferta firmy jest skierowana do mężczyzn, którzy oczekują modnych krojów marynarek i garniturów. Klienci znajdą tam również obuwie wizytowe oraz dodatki do swoich stylizacji.

W salonie w Złotych Tarasach będą dostępne również nowe limitowane kolekcje: Jaguar oraz Safari, inspirowane światowymi trendami znanych projektantów jak Valentino, Dolce & Gabbana, Gucci czy Balmain.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn