Aleja Bielany: najemcy otwierają nowe sklepy i przedłużają umowy

Kwiecień to kolejny udany miesiąc dla wrocławskiej Alei Bielany. Centrum może pochwalić się dwoma nowymi najemcami, niebawem poszerzy także ofertę meblową, a dwóch kolejnych najemców przedłuża umowy. Obiekt zostanie zaprezentowany podczas Shopping Center Forum 2017 CEE Edition przy stoisku 3.10

Oferta wyposażenia wnętrz w Alei Bielany

W Alei Bielany znajduje się prawie 40 sklepów meblowych, w tym także IKEA. W kwietniu tę bogatą ofertę poszerzy kolejny najemca – marka Meble Vox. Lokal sieci, która jest pionierem w wykorzystaniu myślenia projektowego przy produkcji mebli, tzw. design thinking ma 661 mkw. powierzchni. W skład Meble Vox wchodzą dwie marki: Meble Vox – producent mebli i artykułów dekoracyjnych, znany na rynku z oryginalnych rozwiązań do aranżacji wnętrz, oraz Baby Vox – meble do pokojów dziecięcych, od połowy lat 90-tych lider w eksporcie na rynki europejskie. Salon Vox wzmocni stale poszerzającą się ofertę wyposażenia wnętrz, zlokalizowaną w części meblowej centrum.

Umowy najmu na kolejne lata przedłużyło w kwietniu dwóch najemców. Pierwszym z nich jest NC+ (51 mkw.) – autoryzowany punkt polskiej satelitarnej platformy cyfrowej, drugim Concept Decoration (94 mkw.) – sklep z wysokiej jakości materiałami wykończeniowymi i dekoracyjnymi. Obydwa salony znajdują się w Alei na poziomie +1. Concept Decoration przy okazji przedłużenia umowy, zmienia lokację, przenosząc się do salonu o  większej powierzchni.

Poza Pasibusem (49 mkw.), serwującym autorskie burgery w kwietniu ofertę Alei poszerzyła Mydlarnia u Franciszka (lokal 49 mkw). Sklep ten posiada bogatą ofertę naturalnych kosmetyków.

IKEA w Polsce

Aleja Bielany to centrum handlowo – rozrywkowe, należące do IKEA Centres, w którym znajduje się 200 sklepów oraz największy sklep IKEA w Polsce. Na 145 tys. mkw. oferuje szeroką ofertę odzieży, obuwia i akcesoriów, kosmetyków, a także artykułów sportowych i wyposażenia wnętrz. W centrum znajduje się także hipermarket sieci Tesco. Posiada rozbudowaną ofertę rozrywkową, w tym bogaty wybór restauracji oraz dwupoziomowe kino Helios i klub Fitness Academy.

Goście Alei Bielany mogą pracować w bezpłatnej strefie co-workingowej, w której mogą nieodpłatnie korzystać z internetu oraz drukarki. Na zmęczonych pracą czeka dedykowana relaksowi strefa chillout. Najmłodsi goście centrum mogą bez opłat spędzić do dwóch godzin na zabawie pod opieką wykwalifikowanej kadry w dedykowanej im Alei Juniora.

Na zmotoryzowanych klientów czeka 4,7 tys. bezpłatnych miejsc parkingowych, w tym blisko tysiąc na parkingu podziemnym, wyposażonym w system oznakowania wolnych miejsc. To największy parking przy centrum handlowym we Wrocławiu.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl