Bricoman otwiera największy sklep w sieci

bricoman-kowale

21 kwietnia sieć sklepów Bricoman w Polsce powiększy się o kolejną lokalizację – tym razem w Kowalach koło Gdańska. Bricoman w Kowalach to także największy obiekt tej sieci w Polsce i pierwszy sklep-skład francuskiej marki w województwie pomorskim.

Nowy obiekt ma powierzchnię całkowitą 9,5 tys. mkw., co czyni go największym sklepem-składem sieci Bricoman w Polsce. Do dyspozycji klientów jest ponad 230 miejsc parkingowych, w tym także dla osób niepełnosprawnych. Bricoman w Kowalach został wyposażony w nowoczesne rozwiązania proekologiczne, m.in. w energooszczędne oświetlenie typu LED (również na parkingu i zewnętrznym placu materiałów budowlanych) czy systemy obniżające energochłonność budynku, w tym system odzysku energii cieplnej. Jest to 9. sklep tej sieci w Polsce.

Rozwój sieci Bricoman w Polsce

– Sukcesywnie realizujemy naszą strategię rozwoju, otwierając sklepy-składy pod szyldem Bricoman w największych miastach w Polsce. Aglomeracja trójmiejska to duży i dynamicznie rozwijający się region. Nieprzypadkowo właśnie tutaj otwieramy nasz największy obiekt, gdyż jesteśmy przekonani o sukcesie tej lokalizacji. Dla mieszkańców Pomorza przygotowaliśmy wyjątkowo szeroką ofertę, obejmującą produkty niedostępne w marketach budowlanych, oraz liczne usługi dodatkowe, wspierające proces zakupowy – mówi Arnaud Boule, Dyrektor Generalny Bricoman Polska.

– To, co wyróżnia nas na lokalnym rynku, to również dostępność towarów „od ręki” w dużych ilościach, korzystne ceny czy możliwość dokonania samodzielnych zakupów wielkogabarytowych – dodaje dyrektor sieci.

Szeroka oferta, skierowana zarówno do fachowców, jak i klientów indywidualnych, obejmuje wysokiej jakości materiały do budowy, remontu oraz wykończenia, w najlepszych cenach. Obiekt w Kowalach wyróżnia asortyment, który wzbogacono o produkty i usługi do tej pory niedostępne w marketach budowlanych.

Z myślą o potrzebach fachowców, na terenie sklepu-składu znajduje się sala spotkań, gdzie odbywać się będą szkolenia produktowe, a także pokazy i wystawy organizowane przez dostawców Bricoman. Klienci sklepu będą mogli także na miejscu skorzystać z oferty gastronomicznej BricoCafe.

Usługa Order&Collect w Bricoman

Ponadto klienci będą mogli korzystać z samoobsługowego systemu „Order & Collect” (Zamów i Odbierz). W ramach tej opcji klient składa zamówienie on-line lub przez telefon, a następnie samodzielnie odbiera przygotowane dla niego produkty. Bricoman, na życzenie klienta, może je dostarczyć pod wskazany adres (łącznie z HDS), z możliwością zapłaty u kierowcy gotówką lub kartą. Dla mieszkańców Trójmiasta będzie dostępne również rozwiązanie „Drive-In”, umożliwiające klientom wjazd na plac materiałów budowlanych (sześciometrowa droga pomieści równolegle obok siebie dwa samochody) i załadowanie tam towarów na samochody oraz dokonanie płatności.

Sieć Bricoman prowadzi także sprzedaż internetową na szeroką skalę. Za pośrednictwem sklepu internetowego Bricoman.pl dostępnych jest ponad 26 tys. pozycji asortymentowych wraz z informacją o ich dostępności w poszczególnych sklepach-składach. Zamówienia można składać on-line lub telefonicznie.

Bricoman Polska Sp. z o.o. to sieć sklepów-składów budowlano-remontowych należąca do międzynarodowej sieci ADEO. Od 2007 roku Bricoman otworzył w Polsce 9 placówek. Dostępność asortymentu sklepu została zwiększona w 2011 roku w wyniku uruchomienia sprzedaży poprzez platformę internetową.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn