Rosenthal w Galerii Jurajskiej

Galeria Jurajska poszerza ofertę sektora wyposażenia wnętrz. Do grona 9 dotychczasowych najemców dołączył właśnie Rosenthal. Luksusowa niemiecka marka pojawiła się mającym 88 mkw. salonie.

Galeria Jurajska będzie prezentowana przez GTC na Shopping Center Forum 2017 CEE Edition, na stoisku nr 4.5.

Szersza oferta Galerii Jurajskiej

W ofercie Rosenthal można znaleźć porcelanę, ceramikę stołową, szkło, sztućce oraz akcesoria tworzone przez najlepsze manufaktury i według projektu znanych designerów. Obok produktów marki Rosenthal, w asortymencie znajdują się także wyroby ze specjalnych kolekcji m.in. Rosenthal meets Versace, Studio-Line czy Thomas oraz produkty takich marek jak Kartell, Alessi, Lenox czy Royal Copenhagen.

– Rosenthal poszerza naszą ofertę produktów z wyższej półki, wzbogacając jednocześnie rozwijane od ponad 2 lat portfolio sklepów z wyposażeniem wnętrz.  Dzięki obecności salonu nasi klienci zyskują dostęp do ekskluzywnych produktów spod szyldu „dom i wnętrze”, których do tej pory brakowało w naszej ofercie – mówi Roman Bugajczyk, dyrektor Galerii Jurajskiej.

I rzeczywiście oferta wyposażenia wnętrz dostępna w Galerii Jurajskiej jest dziś jedną z najszerszych w regionie. W galerii działają już salony à Tab, English Home, DUKA, Home&You, Tescoma, Mebel RUST, Eurofirany i Jysk.

– To jedne z najchętniej odwiedzanych sklepów w Galerii Jurajskiej. Zakupy związane z wyposażeniem wnętrz znajdują się dziś na liście 5 najczęstszych powodów wizyt w Jurajskiej. Naturalnym dla nas jest więc rozwój tego typu oferty, zwłaszcza o marki, których brakuje w Częstochowie  – mówi Bugajczyk.

Rosenthal to jedna z najbardziej znanych na świecie niemieckich manufaktur porcelany.  Historia marki sięga 130 lat wstecz.  Salon Rosenthal w Galerii Jurajskiej jest pierwszym autoryzowanym sklepem firmowym w Częstochowie.

Obiekt zrealizowany przez GTC

Galeria Jurajska to trzecie centrum handlowo-rozrywkowe zrealizowane przez Globe Trade Centre S.A. (GTC) w Polsce i pierwszy nowoczesny obiekt tego typu w Częstochowie. Jego otwarcie nastąpiło w październiku 2009 roku. Galeria Jurajska usytuowana jest przy Alei Wojska Polskiego 207 – przebiegającym przez całą Częstochowę fragmencie drogi krajowej nr 1, łączącej północ i południe Polski.

Powierzchnia całkowita Galerii Jurajskiej wynosi 130 tys. mkw., z czego 49 tys. mkw. to powierzchnia handlowo-rozrywkowa, która mieści prawie 200 sklepów, punktów usługowych i gastronomicznych oraz wielosalowe kino Cinema City. W ofercie Galerii Jurajskiej znajdują się sklepy najpopularniejszych marek polskich i międzynarodowych.  Wiele z nich na lokalnym rynku zadebiutowało w Galerii Jurajskiej. Swoje sklepy posiadają tutaj m.in. Alma, grupa LPP (Reserved, Cropp, Home & You, House, Mohito), grupa Inditex (Zara, Bershka, Stradivarius, Massimo Dutti), TK Maxx, C&A, Euro RTV AGD, Intersport, Empik, H&M, New Yorker, Smyk, Rossmann, Sephora, Super Pharm, Douglas, Promod, Trussardi, Apart i wiele innych. Do dyspozycji klientów Galerii Jurajskiej jest wielopoziomowy parking mogący pomieścić 2 tys. samochodów i 50 autokarów, a także nowocześnie zaaranżowana strefa restauracyjna z wydzieloną przestrzenią wypoczynkową.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn