Napollo zrealizuje nowy projekt w Gnieźnie

Deweloper i inwestor na rynku projektów handlowych i mieszkaniowych Napollo jest właścicielem nowo powstającego w Gnieźnie projektu Galeria Piastova.

Wszystkie projekty spółki Napollo zostaną zaprezentowane podczas Shopping Center Forum 2017 CEE Edition na stoisku 2.6

Galeria Piastova zlokalizowana jest u zbiegu ulic Witkowskiej i Składowej w Gnieźnie, w odległości ok. 1 km od ścisłego centrum miasta. Galeria zostanie otwarta w I kwartale 2018 r.

Galeria Piastova będzie gotowa w 2018 roku

– Galeria Piastova doskonale wpisuje się w strategię Napollo realizacji centrów wygodnych zakupów w sąsiedztwie osiedli mieszkaniowych lub centrów miast do 100 tys. mieszkańców – mówi Katarzyna Rzetecka, Dyrektor Pionu Inwestycji Komercyjnych, Członek Zarządu Napollo.

– Oferta centrum jest kompaktowa i obejmuje marki z najważniejszych segmentów codziennych zakupów  – od mody rodzinnej i elementów wystroju domu, poprzez ofertę spożywczą, elektronikę, produkty z kategorii zdrowie i uroda, sport, na usługach i gastronomii kończąc. Z uwagi na bardzo dobrą lokalizację, odpowiedni dobór oferty oraz łatwy układ komunikacyjny galeria wpisuje się zarówno w kategorię projektów convenience, jak i miejsc spotkań oraz spędzania wolnego czasu – dodaje Katarzyna Rzetecka.

Powierzchnia całkowita obiektu to blisko 13 tys. mkw., powierzchnia najmu – ponad 9,5 tys. mkw. Trwa proces komercjalizacji galerii. Obiekt jest parterowy i przylega do niego parking naziemny na ok. 380 miejsc.  Autorem projektu jest O2P Architekci, a całościową realizacją  na zlecenie Napollo zajmuje się PKB Invest Budowa.

Portfolio Grupy Napollo

Galeria Piastova jest kolejnym obiektem w  formacie centrum handlowego w portfelu Napollo, po Galerii Grodovej, otwartej w grudniu ubiegłego roku w centrum Grodziska Mazowieckiego, oraz Galerii Renova w Warszawie. Dodatkowo jest to już kolejny projekt handlowy, którego uruchomienie Napollo zaplanowało na rok 2018.

Napollo jest inwestorem i deweloperem projektów handlowych i mieszkaniowych. Prowadzi działalność inwestycyjną w całym kraju. Firma jest właścicielem Galerii Renova w Warszawie oraz Galerii Grodova w Grodzisku Mazowieckim. Rozwija format obiektów handlowych typu convenience, czyli wygodne zakupy blisko domu w centrach miast do 100 tys. mieszkańców,  wielkich osiedli mieszkaniowych oraz w miastach satelickich polskich aglomeracji. Format NPark realizowany jest zgodnie z wypracowanym i zoptymalizowanym przez spółkę standardem wcześniej wprowadzonych przez firmę na rynek Centrów Zakupów.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.