Galeria Północna poszerza ofertę dla najmłodszych

Obok kompleksowej oferty sklepów i punktów usługowych, Galeria Północna mocno stawia na rozrywkę. Centrum handlowe zaproponuje kilka form spędzania wolnego czasu zarówno dorosłym, jak i najmłodszym klientom. Podczas gdy rodzice będą zajęci zakupami, na dzieci czeka moc atrakcji w Sali Zabaw Fikołki.

Inwestorem i zarządcą Galerii Północnej jest Grupa GTC, otwarcie centrum zaplanowano na III kwartał br. Obiekt, tuż po otwarciu, zostanie zaprezentowany na Shopping Center Forum 2017 CEE Edition.

Z myślą o najmłodszych

Białołęka jest młodą, zieloną dzielnicą z nowoczesną infrastrukturą mieszkaniową, chętnie wybieraną przez rodziny z dziećmi. Dlatego ta grupa klientów może liczyć na dedykowane atrakcje i udogodnienia. Galeria Północna zadbała, aby wizyta w pierwszym centrum handlowym na Białołęce była przyjemna zarówno dla rodziców, jak i ich pociech.

Wśród najemców obiektu znajdzie się popularny sklep z zabawkami Smyk, prawdziwą atrakcją będzie także pierwszy w Polsce salon brytyjskiej sieci Hamleys. O zdrowie mieszkańców zadba przychodnia sieci Enel-Med, która zaoferuje nie tylko zróżnicowany wybór specjalistycznych konsultacji dla dzieci i dorosłych, ale też rozszerzoną ofertą zabiegów z zakresu pediatrii. Także klub Calypso przygotował niespodziankę z myślą o najmłodszych klientach. Gdy rodzice będą korzystali z bogatej oferty zajęć ruchowych i relaksacyjnych, na maluchów czeka specjalny klub z animatorami, którzy czas oczekiwania wypełnią ciekawymi zabawami.

Sala Zabaw Fikołki

Teraz do najemców Galerii Północnej dołączyła także Sala Zabaw Fikołki – miejsce, w którym opiekunowie mogą bezpiecznie zostawić dzieci podczas zakupów albo spędzić z nimi miło czas. To połączenie tradycyjnego małpiego gaju z ogólnorozwojową strefą warsztatową. Atrakcyjny program rozrywkowy, szeroki wybór zajęć edukacyjnych i plastycznych sprawiają, że dzieci w różnym przedziale wiekowym znajdą tutaj coś dla siebie. O bezpieczeństwo maluchów zadba wykwalifikowana i kreatywna kadra animatorów.

– Wśród atrakcji, które zaproponujemy małym gościom Galerii Północnej, jest m. in. kilkupoziomowa konstrukcja zabawowa, ścianka wspinaczkowa, boiska do piłki nożnej i koszykówki, basen z piłkami, tor przeszkód i labirynt oraz różnego rodzaju zjeżdżalnie. W salach tematycznych – kulinarnej i eksperymentalnej, zorganizujemy warsztaty rozwojowe oraz zajęcia techniczne i artystyczne dla maluchów. Z myślą o rodzicach stworzyliśmy specjalną strefę obejmującą kawiarnię z dostępem do Wi-Fi – wyjaśnia Bertrand Jasiński, właściciel sieci Sal Zabaw Fikołki.

Przestrzeń do zabaw na Białołęce zajmie około 700 mkw., a całe wyposażenie będzie spełniało najwyższe normy bezpieczeństwa potwierdzone niezbędnymi certyfikatami. Sala Zabaw Fikołki to jednak nie jedyne miejsce na planie Galerii Północnej, stworzone z myślą o najmłodszych gościach.

– Jeszcze na etapie planowania inwestycji wiedzieliśmy, czym dokładnie charakteryzuje się grupa docelowa Galerii Północnej. Dużą jej część stanowią rodziny z dziećmi, które na Białołęce szukają nie tylko możliwości załatwienia codziennych sprawunków, ale też sposobu na atrakcyjne spędzenie wolnego czasu ze swoimi pociechami. To właśnie ten czynnik zadecydował o tym, że zdecydowaliśmy się nawiązać współpracę z Salą Zabaw Fikołki. Nowy najemca zapewni dzieciom ciekawy program zajęć, które będą mogły realizować zarówno samodzielnie, jak i wraz z rodzicami – mówi Szymon Mińczuk, Head of Retail Leasing Poland, GTC.

– Sala zabaw to jednak tylko jedna z atrakcji, która przygotowaliśmy z myślą o rodzinach z dziećmi. Na pewno nie mniejszym zainteresowaniem maluchów będzie się cieszył plac zabaw, zlokalizowany na zielonym dachu Galerii Północnej, czy też specjalne zaaranżowana strefa dla dzieci na food courcie. Chcemy także promować ruch i wypoczynek na świeżym powietrzu, dlatego na zewnątrz obiektu od strony ulicy Światowida powstanie skate park. Przestrzeń z rampami będzie dostępna zarówno dla wielbicieli rolek, jak i jazdy na deskorolkach – dodaje.

O Galerii Północnej

Galeria Północna to pierwsze wielkopowierzchniowe centrum handlowe czwartej generacji w północnej części Warszawy i pierwsza tej wielkości galeria handlowa, która zostanie oddana do użytku w stolicy od 11 lat. Obiekt o powierzchni ponad 64 tys. mkw. zlokalizowany jest przy ulicy Światowida. Inwestorem i zarządcą Galerii Północnej jest Grupa GTC, otwarcie centrum zaplanowano na III kwartał br.

Grupa GTC jest jedną z czołowych spółek sektora nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowej, Wschodniej i Południowej. Od powstania w 1994 r. Grupa zajmuje się budowaniem nieruchomości biurowych i handlowych o wysokim standardzie w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Dziś GTC jest właścicielem i zarządcą 36 budynków komercyjnych oferujących blisko 600 tys. mkw. powierzchni biurowej i handlowej swoim klientom w Polsce, Serbii, Rumunii, Chorwacji, Bułgarii i na Węgrzech.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn