scf-news-retailnet-pl-logo-white.svg

Nowa odsłona salonu Ochnik w Galerii Askana

ochnik-askana

Salon Ochnik w Galerii Askana w Gorzowie Wielkopolskim zaprezentowano w nowej odsłonie i z większą powierzchnią handlową.

Sklep zlokalizowany na piętrze został wzbogacony o nowoczesny wystrój i charakter. Te elementy dodatkowo zwiększają komfort robienia zakupów w odnowionym wnętrzu. Większa powierzchnia pozwoliła również na zaprezentowanie jeszcze szerszego asortymentu.

Oferta Galerii Askana

– Ochnik to marka lubiana przez naszych klientów. W tej chwili zwiększając swoją powierzchnię z 66 do ponad 180 m kw. prezentuje się jeszcze atrakcyjniej – podkreśla Anna Sip, manager marketingu Galerii Askana.

Salon Ochnik jest obecny w Askanie od 10 lat. Wspólnie z galerią będzie obchodził swoje 10-te urodziny.

Galerią Askana w Gorzowie Wielkopolskim zarządza CREAM. Obiekt ma 55 tys. mkw.  powierzchni całkowitej oraz prawie 19 tys. mkw. GLA, na której znajduje się: 114 butików, 10 kawiarni, restauracji i barów oraz multiplex Helios z 5 salami na 1200 osób. Reserved, Mohito, Sinsay, Promod, Solar, Simple, CCC, Mediaexpert, Rossmann oraz restauracja Sphinx to tylko niektóre spośród marek obecnych w Galerii Askana.

CREAM partnerem Shopping Center Forum CEE Edition

CREAM oferuje pełny zakres usług związanych z zarządzaniem, oddając do dyspozycji klienta ekspertów, ich potencjał i doświadczenie. Zespół 60 osób świadczy takie usługi jak asset management, property management, leasing, marketing, finanse i księgowość oraz obsługa prawna. Skupiając się na zarządzaniu operacyjnym, w ofercie organizacji występują także usługi doradztwa inwestycyjnego, doradztwa operacyjnego, działań developerskich i project management. CREAM zarządza obecnie portfolio 26 nieruchomości handlowych, zlokalizowanych w całej Polsce. W skład projektów CREAM wchodzą nieruchomości różnego typu o łącznej powierzchni najmu prawie 200 tys. mkw.

CREAM jest partnerem Shopping Center Forum 2017 CEE Edition.

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY
PULS RYNKU
SCF DATABASE

Codzienny newsletter
SCF News | Retailnet.pl

dla profesjonalistów rynku centrów handlowych
logo blue SCF News - Retailnet.pl-clear
Codzienny newsletter

dla profesjonalistów rynku centrów handlowych: najemców, deweloperów i inwestorów.

* indicates required