4F najemcą galerii Dekada Nysa

Powiększa się grono najemców śródmiejskiej galerii handlowej Dekada Nysa. Segment sportowy poszerzy jedna z wiodących na polskim rynku marek – 4F, zajmując lokal o powierzchni 220 mkw.

Otwarcie obiektu zaplanowano na ostatni kwartał 2018 roku.

Dekada Nysa kompletuje najemców

– Zdecydowaliśmy się na Galerię Dekadę Nysa, ponieważ dostrzegamy potencjał tego obiektu. Jest nowoczesny i zaprojektowany zgodnie z nowymi trendami w technologii. To pierwszy sklep marki 4F w Nysie, niemniej jednak mając na uwadze rosnącą popularność odzieży sportowej i modę na sport, przewidujemy, że nasze produkty cieszyć się będą powodzeniem wśród klientów Galerii Dekada – mówi Małgorzata Gabryś, dyrektor ds. Inwestycji i Rozwoju spółki OTCF, właściciela marki 4F.

– Rynek produktów sportowych systematycznie rośnie. Popyt na tego typu produkty spowodowany jest modą na aktywny tryb życia, która nie słabnie lecz przybiera na sile. Według prognoz, ta tendencja nie ulegnie zmianie w najbliższym czasie – komentuje Wojciech Nowakowski, Dyrektor ds. Rozwoju i Komercjalizacji, Dekada SA.

– Tenant mix Dekady Nysa budujemy w odpowiedzi na trendy rynkowe i, co się z tym wiąże, oczekiwania konsumentów, dlatego też stawiamy m.in. właśnie na segment sportowy. Ogromnie się cieszymy, że grono najemców nyskiej Dekady powiększyło się o polską markę 4F, która jest świetnym przykładem budowy w krótkim czasie bardzo silnej pozycji na niezwykle konkurencyjnym rynku i której produkty klienci bardzo doceniają – dodaje W. Nowakowski.

20 tys. mkw. GLA w Dekadzie Nysa

Za proces komercjalizacji obiektu odpowiada firma BOIG Property Consulting, która w galerii Dekada Nysa podpisała ostatnio umowy m.in. z CCC, YES, lodziarnio-kawiarnią Grycan, znaną siecią sklepów sportowych oraz drogerią Rossmann.

Galeria Dekada w Nysie będzie dwupoziomowym budynkiem o powierzchni liczącej przeszło 20  tys. mkw. GLA, na której zlokalizowanych zostanie ponad 90 sklepów, liczne restauracje i kawiarnie oraz strefa rozrywki z czteroekranowym multipleksem kinowym. Dla wygody klientów w galerii powstanie podziemny parking na ponad 440 miejsc. Obiekt usytuowany będzie w ścisłym centrum Nysy, pomiędzy rynkiem a dworcami PKS i PKP, tuż przy głównej arterii miasta. Otwarcie Dekady Nysa, której inwestorem i deweloperem jest Dekada SA, nastąpi w ostatnim kwartale 2018 roku.

4F to jedna z wiodących marek sportowych na polskim rynku. Łącząc sport i modę, oferuje klientom szeroką gamę odzieży, obuwia oraz akcesoriów sportowych. Swoje produkty wykonuje z wysokiej jakości materiałów, używając w procesie produkcji najnowszych technologii. Od lat 4F promuje aktywny tryb życia oraz sponsoruje amatorów i profesjonalistów uprawiających różne dyscypliny sportu. W galerii handlowej Dekada Nysa marka otworzy salon o powierzchni 220 mkw.

Głównymi najemcami galerii i centrów handlowych Dekada są największe sieci sklepów w Polsce. Jedenaście obiektów sieci pod wspólną nazwą Dekada działa już w Brodnicy, Grójcu, Krakowie, Myślenicach, Nowym Targu, Olsztynie, Sieradzu, Skierniewicach, Żyrardowie, Malborku i Ciechanowie. Planowane są także inwestycje w Nysie oraz, we współpracy z PKP, centra handlowo-komunikacyjne w Koninie i Mińsku Mazowieckim. Docelowo sieć ma liczyć co najmniej 20 obiektów w całej Polsce.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn