Top Secret otworzy salon w Galerii Tarnovia

Tarnovia

Oferta modowa Galerii Tarnovia systematycznie się wzmacnia – już wkrótce do grona najemców centrum dołączy polska marka modowa Top Secret, która tym samym wraca do Tarnowa.

Kwiecień dla Galerii Tarnovia to miesiąc podpisania umowy najmu z marką Top Secret. Nowy salon o powierzchni 117 mkw. zostanie ulokowany na parterze centrum. Prace aranżacyjne na nowej powierzchni ruszą w maju br. Na kwiecień zaplanowano prace projektowe, po których nastąpi fit out lokalu. Zakupy w tarnowskim sklepie będzie można zrobić jeszcze w tym półroczu.

Oferta modowa w Galerii Tarnovia

Top Secret, który jest jednym z najlepiej rozpoznawalnych polskich brandów, dołączy tym samym do grona unikalnych marek na mapie Tarnowa, takich jak H&M, New Yorker czy Esotiq, posiadających swoje salony wyłącznie w Galerii Tarnovia.

Umowa z Top Secret dobrze wpisuje się w strategię budowania pozycji wiodącego centrum handlowo-rozrywkowego w rejonie Tarnowa, realizowaną z sukcesem przez Galerię Tarnovia, o czym świadczą rosnące wciąż wyniki odwiedzalności. W I kwartale 2017 r. w stosunku do ubiegłego roku centrum odnotowało foot fall o 27 proc. wyższy. Oprócz wzmacniania oferty fashion i przedłużania umów z kluczowymi najemcami, Galeria Tarnovia nieprzerwanie stawia też na poszerzenia oferty rozrywkowo-gastronomicznej. W połowie kwietnia centrum otworzyło strefę gastronomiczną z nowymi restauracjami.

Tenant mix Galerii Tarnovia

Galeria Tarnovia jest 2-poziomowym centrum handlowym, zlokalizowanym w Tarnowie przy ul. Krakowskiej 149. Otwarcie Galerii miało miejsce w 2009 roku. Obiekt znajduje się bezpośrednio przy drodze krajowej i jest doskonale widoczny od ul. Krakowskiej, którą dziennie przejeżdża 36,5 tys. aut. W 30-minutowej strefie oddziaływania Galerii Tarnovia mieszka przeszło 270 tys. osób, a w 10-minutowej strefie – blisko 90 tys. osób.

Na powierzchni handlowej 17 039 m kw. znajdują się takie marki jak: kino Cinema3D, H&M, New Yorker, Smyk, Taranko, Stradivarius, Reserved, Sinsay, Mohito, Martes Sport, Triumph, Douglas, Deichmann, CCC, Matras, Carry, RTV Euro AGD oraz Market z grupy Carrefour.

Galeria Tarnovia jest własnością spółki, w której udziałowcami są: amerykański fundusz inwestycyjny Heitman (70 proc. udziałów) i deweloper TK Development (30 proc. udziałów).

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn