Quiosque wzmacnia obecność na Śląsku

Marka Quiosque zwiększa liczbę salonów w województwie śląskim. Nowy sklep został otwarty w Centrum Handlowym M1 w Zabrzu. To kolejny salon franczyzowy w sieci, 139 lokalizacja w portfolio marki, a na 2017 rok zaplanowano jeszcze kilka nowych otwarć.

Salony Quiosque to miejsca, w których dominują jasne i spokojne barwy oraz drewniane wykończenia, dzięki czemu panuje w nich przyjemna, spokojna atmosfera. W każdym z salonów klientki mogą liczyć na profesjonalną poradę dotyczącą wyboru rozmiaru czy stylizacji.

Aby zostać franczyzobiorcą Quiosque należy posiadać lokal, którego optymalna dla marki powierzchnia ma metraż od 100 do 130 mkw., w mieście powyżej 50 tysięcy mieszkańców. Koszt inwestycji to, w zależności od stanu lokalu, od 1 500 zł do 2 500 zł na 1m2 netto.

Salony własne i franczyzowe

Quiosque proponuje swoim klientkom kolekcje łączące ponadczasową elegancję z nowoczesnymi elementami. Dzięki temu ubrania i dodatki sprawdzają się zarówno podczas oficjalnych uroczystości jak i rodzinnych spotkań, czy weekendowego wypoczynku.

Oferta marki jest skierowana do kobiet powyżej trzydziestego roku życia, które chcą czuć się elegancko,  ale i swobodnie w ciągu dnia – w pracy czy poza nią. Quiosque nieustannie analizuje i odpowiada na potrzeby swoich klientek. Firma proponuje odzież  w rozmiarach od 34 do 48. Kolekcja jest komplementarna, uzupełniają ją modne dodatki.

Obecnie cała sieć  Quiosque liczy 138 sklepów, w tym 68 salonów własnych, 64 franczyzowe i 6 salonów outletowych. Marka prowadzi także sprzedaż internetową.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn