Wojciech Nowakowski w managemencie Dekady SA

Wojciech Nowakowski objął stanowisko Dyrektora ds. Rozwoju i Komercjalizacji w spółce Dekada SA. Będzie odpowiadał za inwestycje i najem powierzchni w obiektach

Od ponad 12 lat Wojciech Nowakowski związany jest z rynkiem nieruchomości komercyjnych. Wieloletnie doświadczenie nabył w Grupie Capital Park, gdzie pracował nad rozwojem portfela nieruchomości handlowo-usługowych, m.in. tj. Street Mall Vis à Vis oraz warszawskich obiektów wielofunkcyjnych – rewitalizacji terenów po dawnej Fabryce Norblina oraz Royal Wilanów.

Nowy dyrektor ds. rozwoju w Dekadzie

Do zespołu Dekady dołączył, obejmując stanowisko Dyrektora ds. Rozwoju i Komercjalizacji. Odpowiada za inwestycje, najem powierzchni w nowych projektach, rekomercjalizację już istniejących obiektów oraz relacje z najemcami.

– Niezmiernie się cieszę z dołączenia do grona ekspertów Dekady, którzy od lat z powodzeniem rozwijają sieć centrów handlowych w formacie convenience. Wierzę, że wspólna praca nad projektami będzie przebiegać efektywnie, a tenant mix każdego z naszych obiektów będzie atrakcyjny dla lokalnych społeczności, co przyczyni się do sukcesu centrów handlowych Dekada – komentuje Wojciech Nowakowski, Dyrektor ds. Rozwoju i Komercjalizacji w spółce Dekada SA.

Projekty spółki Dekada SA

Dekada SA to ogólnopolski deweloper nowoczesnych centrów handlowych typu convenience, działający na rynku nieruchomości komercyjnych od 2011 roku. Jedenaście obiektów sieci pod wspólną nazwą Dekada działa już w Brodnicy, Grójcu, Krakowie, Myślenicach, Nowym Targu, Olsztynie, Sieradzu, Skierniewicach, Żyrardowie, Malborku i Ciechanowie. Planowane są inwestycje w Nysie oraz, we współpracy z PKP, centra handlowo-komunikacyjne w Koninie i Mińsku Mazowieckim. Docelowo sieć ma liczyć co najmniej 20 obiektów w całej Polsce. Głównymi najemcami galerii i centrów handlowych Dekada są największe sieci sklepów w Polsce.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.