CREAM: Nowa odsłona salonu YES w Galerii Askana

yes

Salon YES w Galerii Askana w Gorzowie Wielkopolskim prezentuje się w nowej odsłonie. Salon zwiększył swoją powierzchnię do niemal 70 mkw. i aktualnie jest zlokalizowany na parterze galerii.

Galerii Askana należy do spółki CREAM – partnera Shopping Center Forum 2017 CEE Edition

Oferta jubilerska w Galerii Askana

Nowy salon został wzbogacony o nowoczesny wystrój i charakter oraz powierzchnię, dzięki której prezentuje jeszcze szerszą ofertę. Te elementy dodatkowo zwiększają komfort robienia zakupów w odnowionym wnętrzu.

Oprócz salonu YES, ofertę akcesoriów i dodatków tworzą w Galerii Askana również salony: Apart, Magar Fashion, Jubiler Piaskowski oraz Swiss.

Galerią Askana w Gorzowie Wielkopolskim zarządza CREAM. Obiekt ma 55 tys. mkw. powierzchni całkowitej, prawie 19 tys. mkw. GLA, na której znajduje się ponad 100 butików, 8 kawiarni, restauracji i barów oraz multiplex Helios z 5 salami na 1,2 tys. osób. Reserved, Mohito, Sinsay, Solar, Simple, CCC, Mediaexpert, Rossmann oraz restauracja Sphinx to tylko niektóre spośród marek obecnych w Galerii Askana.

Działalność CREAM

CREAM oferuje pełny zakres usług związanych z zarządzaniem, oddając do dyspozycji klienta ekspertów, ich potencjał i doświadczenie. Zespół 60 osób świadczy takie usługi jak asset management, property management, leasing, marketing, finanse i księgowość oraz obsługa prawna. Skupiając się na zarządzaniu operacyjnym, w ofercie organizacji występują także usługi doradztwa inwestycyjnego, doradztwa operacyjnego, działań developerskich i project management. CREAM zarządza obecnie portfolio 26 nieruchomości handlowych, zlokalizowanych w całej Polsce. W skład projektów CREAM wchodzą nieruchomości różnego typu o łącznej powierzchni najmu prawie 200 tys. mkw.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

POLECANE ARTYKUŁY