Nowy salon Nike w Krakowie

20. maja otwarty zostanie najnowszy sklep Nike w Krakowie. Salon Nike należy do sieci Adrenaline.pl – właściciela kilkunastu stacjonarnych i internetowych sklepów w całej Polsce. – Jesteśmy przekonani, że Kraków wraz z jego aktywną społecznością stanowić będzie znaczący punkt na mapie naszych salonów – mówi dla Retailnet.pl Dariusz Grochowski, dyrektor ds. rozwoju sieci.

Sklep pod szyldem Nike dołączy do grona najemców krakowskiej Galerii Kazimierz, gdzie na poziomie 2. galerii zajmie lokal o powierzchni 350 mkw. Sklep został zaprojektowany w taki sposób, by podkreślić charakter poszczególnych dyscyplin sportowych. Nowa adaptacja przygotowana w zgodzie z filozofią marki ma jeszcze lepiej oddawać ducha brandu.

Już od dnia otwarcia na odwiedzających czekać będzie szereg promocji, ofert specjalnych, a także rzadko spotykanych kolekcji. Wymagający klienci mogą liczyć na nowości, w tym obuwie i odzież najbardziej rozpoznawalnych serii Nike. Szeroki asortyment, doświadczeni specjaliści i kultowa już jakość pozwolą na nowo odkryć świat sportowej mody.

Nike należy do liderów wśród marek sportowych na świecie. Innowacyjne podejście do tworzonych produktów sportowych i charakterystyczny styl tworzą nieporównywalne doznania, które inspirują sportowców od wielu lat.

Przybędzie nowych sklepów

– Obecny, intensywny wzrost znaczenia marki sprzyja rozwojowi zarówno segmentu e-commerce, jak i nawiązywaniu współpracy z kolejnymi galeriami handlowymi w Polsce – czego będziemy świadkami w zbliżających się miesiącach – zapowiada Dariusz Grochowski.

Adrenaline.pl to internetowy sklep sportowy, prowadzący również sieć salonów stacjonarnych w całej Polsce. Sklepy zlokalizowane są w Posnanii, Galerii Warmińskiej, Zielonych Arkadach, Aura Centrum Olsztyn i CH Riviera.

W  asortymencie znajdują się: odzież sportowa, oryginalne buty i akcesoria sportowe. Oferowana odzież sportowa tworzona jest przez światowej klasy producentów, takich jak Nike, Adidas, Reebok czy Puma.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn