Bytom z większym sklepem w Rybnik Plaza

bytom

Marka Bytom uruchomiła nowy salon w centrum Rybnik Plaza. Sklep zlokalizowany jest na parterze galerii, niedaleko głównego wejścia i zajmuje powierzchnię 158,20 mkw.

Salon jest większy i bardziej przestronny, co umożliwiło wprowadzenie pełnej oferty najnowszej kolekcji. Grupa Kapitałowa Bytom posiada 109 sklepów pod marką Bytom o powierzchni 12,341 tys. mkw. Rok 2016 Grupa zakończyła mając 107 sklepów o powierzchni 12,08 tys. mkw. W okresie I kwartału 2017 roku powierzchnia posiadanej sieci handlowej zwiększyła się o 260 mkw.

Proces otwierania nowych sklepów oraz powiększania istniejących będzie kontynuowany zarówno w roku 2017 jak i 2018. Zwiększenie powierzchni dotyczy sklepów, które bardzo dobrze prosperują (cechują się wysoką rentownością), ale mają zbyt małą powierzchnię do ekspozycji całego oferowanego do sprzedaży asortymentu. W opinii Grupy zwiększenie metrażu części sklepów do preferowanego obecnie (130-160 mkw.) pozytywnie wpłynie na osiągane przez te sklepy wyniki. Szacowany metraż na koniec 2017 roku to 14 tys. mkw.

Nowa kolekcja

Najnowszą propozycję marki Bytom ilustruje sesja zdjęciowa z udziałem Andrzeja Seweryna – wybitnego polskiego aktora i Jego syna Yanna – operatora filmowego. Bytom konsekwentnie pokazuje pokolenia mężczyzn, potwierdzając tym samym gwarancję dobrego wyglądu bez względu na wiek. Odsłona wiosenno – letnia marki to ukłon w stronę tradycji sztuki krawiectwa, czerpiącej inspirację z trendów w modzie poprzez unowocześnione, lekkie konstrukcje marynarek. W kolekcji odnajdziemy nawiązanie do angielskiego wielkiego krawiectwa oraz nonszalanckiego włoskiego stylu, dzięki zastosowaniu rozwiązań odpowiadających potrzebom współczesnego mężczyzny, w tym wysokiej jakości tkaniny. Całość kolekcji uszyta została w Polsce, wzbogacona elementami będącymi esencją prawdziwej mody.

Rybnik Plaza

Centrum Rybnik Plaza położone jest w samym sercu miasta, w pobliżu rynku, z bezpośrednim dostępem od ulicy Raciborskiej, tylko 5 minut spacerem. Rybnik Plaza to nowoczesne 3-poziomowe centrum handlowe, które oferuje najnowsze trendy w modzie oraz zaplecze rozrywkowe, w tym najwyższej klasy kino Cinema City z 8 ekranami do projekcji cyfrowych oraz klub Pink, jedyną profesjonalną kręgielnię w mieście.

Do dyspozycji Klientów jest również największy w centrum Rybnika i bardzo wygodny parking. Centrum proponuje Klientom różnorodną ofertę modową, w tym największe międzynarodowe marki oraz wyjątkowe lokalne butiki, supermarket Stokrotka, a także sklepy sportowe oraz z sprzętem RTV i AGD renomowanych marek.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn