Lidl dołączył do najemców Quick Park w Kępnie

Centrum handlowe Quick Park w Kępnie podpisało umowę z firmą Lidl Polska, która uruchomi swój pierwszy sklep w regionie. Uroczyste otwarcie galerii handlowej wraz ze sklepem zaplanowano na 2018 rok. Deweloperem obiektu jest Real2B Development. 

Real2B Development, podobnie jak w poprzednich latach, również w tym roku, będzie uczestnikiem jesiennego Shopping Center Forum, które odbędzie 27-28 września w Centrum Konferencyjnym Expo XXI w Warszawie. Real2B portfolio swoich obiektów zaprezentuje na stoisku nr 5.0.

Trwa kompletowanie najemców

Lidl to popularna sieć sklepów spożywczych, której początki działalności w Polsce sięgają 2002 roku. Firma posiada ponad 600 sklepów na terenie całego kraju oraz zatrudnia ponad 15 000 pracowników.

– Kompletując najemców dla pierwszego w regionie centrum handlowego, Quick Park w Kępnie, dokładamy wszelkich starań by oferta, którą przedłożymy klientom odpowiadała ich gustom i aspiracjom zakupowym. W związku z tym do współpracy zapraszamy topowe i rozpoznawalne sieci handlowe. Lidl to niezaprzeczalnie czołowa sieć sklepów w Polsce, której zaufało miliony Polaków – mówi Marcin Andruszko, Dyrektor ds. Wynajmu Grupy Real2B.

Lidl to kolejny zakontraktowany najemca w centrum handlowym Quick Park w Kępnie. W I kwartale  br. deweloper poinformował o umowie współpracy z siecią drogerii Rossmann, a w styczniu o kontrakcie na wynajem 2 822 m. kw. z LPP – właścicielem marek odzieżowych Reserved, House, Cropp i Sinsay oraz 600 m. kw. z Martes Sport – producentem i importerem odzieży i sprzętu sportowego w Polsce oraz wielosalowym kinem- OH Kino.

– Bardzo się cieszymy, że dzięki współpracy z centrum handlowym Quick Park w 2018 roku zostanie otwarty sklep sieci Lidl w Kępnie. Naszą strategią jest umożliwienie wszystkim zainteresowanym klientom dostępu do naszej oferty wysokiej jakości produktów w atrakcyjnych, niskich cenach. Już dziś zapraszam wszystkich na uroczyste otwarcie – mówi Aleksandra Robaszkiewisz, PR Manager Lidl Polska.

Quick Park w Kępnie

Centrum Handlowe Quick Park w Kępnie będzie pierwszym nowoczesnym, wielofunkcyjnym obiektem o charakterze handlowo–rozrywkowo–usługowym w regionie. Galeria handlowa zaoferuje 36 sklepów, lokali gastronomicznych i usługowych na 12 000 m2 powierzchni najmu. W obiekcie znajdzie się również jedyne w regionie wielosalowe kino. Dla klientów i gości centrum handlowe zaoferuje bezpłatny, komfortowy parking dla 375 samochodów.

Obiekt Quick Park w Kępnie będzie zlokalizowany na granicy gmin Kępno i Baranów, bezpośrednio przy drodze krajowej nr 11 z Poznania do Bytomia.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.