Comarch prezentuje rozwiązania IT dla branży retail i e-commerce w Londynie i w Warszawie

Systemy do obsługi sprzedaży w sklepie – POS i mobilny POS, e-sklep B2C i B2B, aplikacje mobilne, oprogramowanie logistyczno-magazynowe, business intelligence oraz system ERP, a to wszystko zintegrowane ze sobą w ramach idei omnichannel.

Taką ofertę zaprezentował Comarch podczas tegorocznej edycji targów Retail Business Technology EXPO, które odbyły się 8 i 9 maja w Londynie.

Sieci handlowe sięgają po rozwiązania Comarch

Te same rozwiązania krakowski producent zaprezentuje podczas bezpłatnej konferencji, która odbędzie się 6 czerwca w Warszawie na Stadionie Narodowym. Spotkanie przeznaczone jest dla osób odpowiedzialnych za rozwój sprzedaży wielokanałowej oraz usprawnianie procesów IT w sieciach handlu detalicznego.

– Z naszego oprogramowania korzystają takie sieci jak Bureau Vallee, Printemps, Natura Brasil, Auchan czy rodzima firma odzieżowa Greenpoint – mówi Piotr Budzinowski, dyrektor Product Managementu Comarch ERP. – Jestem przekonany, że mamy wiele do zaoferowania firmom z branży retail z Polski i z Europy i możemy być partnerem technologicznym umożliwiającym dynamiczny rozwój, stąd udział w londyńskich targach i konferencja w Warszawie. Tym, co wyróżnia nasze IT dla retail na tle konkurencji, jest kompleksowość oferowanych rozwiązań – klient, decydując się na współpracę z nami, może prowadzić działalność w oparciu o strategię omnichannel przy użyciu oprogramowania tylko jednego dostawcy, co znacznie ułatwia codzienną pracę i ogranicza jej koszty. Na przykładzie wdrożeń u naszych klientów opowiemy o tym na konferencji 6 czerwca w Warszawie, na którą serdecznie zapraszam – dodaje Piotr Budzinowski.

Formularz zgłoszeniowy na konferencję i szczegółowa agenda znajdują się na stronie wydarzenia: www.retail2017.comarch.pl

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn