VIVO! Krosno poszerza swoją ofertę

Austriacki inwestor Immofinanz ogłosił nazwy trzech kolejnych najemców VIVO! Krosno, którzy dołączą do grona tych już wcześniej upublicznionych. Są to Deichmann, Hebe oraz Cyfrowy Polsat Plus. Od strony budowlanej VIVO! Krosno powstaje zgodnie z przyjętym harmonogramem. Najbliższy ważny etap – zawieszenie wiechy, planowany jest na lipiec, natomiast otwarcie centrum handlowego założone jest niezmiennie na IV kwartał 2017.

Krośnieńska inwestycja jest prowadzona przez Immofinanz wspólnie z partnerem, firmą Acteeum Group (udziały firm w projekcie kształtują się na poziomie: 85 proc. Immofinanz i 15 proc. Acteeum).

Immofinanz zaprezentuje wszystkie swoje projekty podczas Shopping Center Forum 2017 CEE Edition na stoisku 5.3. Forum odbędzie się w dniach 27-28 września w Centrum Konferencyjnym Expo XXI w Warszawie.

Nowi najemcy

Znana, międzynarodowa marka obuwnicza Deichmann, zaprezentuje swoją bogatą ofertę w najnowszym krośnieńskim centrum handlowym na łącznej powierzchni ok. 450 mkw.

Hebe – sieć nowoczesnych drogerii, która oferuje swoim klientom starannie wyselekcjonowany, zróżnicowany asortyment oraz produkty dostępne na wyłączność – w najbardziej konkurencyjnych cenach na rynku, w VIVO! Krosno wynajęła lokal o wielkości ok. 300 mkw.

Co ważne, zarówno Deichmann jak i Hebe to kolejne przykłady marek dotąd nieobecnych w Krośnie. Tym samym, dzięki VIVO! będą miały okazję do zadebiutowania w mieście.  

Tzw. „tenant mix” najemców w Krośnie wzbogaci się także o Cyfrowy Polsat Plus, oferujący kompleksowe usługi telekomunikacyjne, telewizyjne, internetowe oraz inne uwzględnione w bogatej ofercie Smart Dom.  

– Do tej pory upubliczniliśmy nazwy łącznie kilkudziesięciu przyszłych najemców VIVO! Krosno. Co więcej, tempo zawierania kolejnych kontraktów przyspieszyło jeszcze mocniej, szczególnie wśród lokalnych najemców, po zorganizowanym w kwietniu dniu otwartym na placu budowy. Czas do otwarcia VIVO! upływa szybko. Tak samo szybko ubywa nam dostępnych lokali w projekcie – mówi Magdalena Kowalewska, Country Manager Operations Poland, Immofinanz.

Immofinanz

Immofinanz to firma z sektora nieruchomości komercyjnych, której działalność skupia się na obiektach handlowych oraz biurowych na siedmiu głównych europejskich rynkach, tj. w Austrii, Niemczech, Czechach, Słowacji, Węgrzech, Rumunii oraz Polsce. Podstawa działalności firmy obejmuje zarządzanie nieruchomościami oraz część deweloperską. Marki handlowe STOP SHOP, VIVO! oraz marka biurowa myhive stanowią kluczowy obszar dla tych aktywności i odzwierciedlają koncentrację na wysokiej jakości usługach. Firma posiada portfel o wartości około 4,0 mld euro (z wyłączeniem Rosji), obejmujący ponad 240 nieruchomości. Spółka jest notowana na giełdzie w Wiedniu (indeks ATX) oraz w Warszawie.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn