Giacomo Conti kontynuuje ekspansję i zapowiada nową odsłonę sklepu online

Przybywa salonów sieci Giacomo Conti oferującej modę dla mężczyzn. Swój kolejny salon marka otwiera w nowo wyremontowanej galerii w Koszalinie.

– Jest to już druga lokalizacja tej marki w Koszalinie, a nowy salon ma powierzchnię  212 mkw. i znajduje się na pierwszym piętrze galerii,  dla wszystkich klientów z okazji otwarcia przygotowano rabat w wysokości  20 proc. na cały asortyment – informuje redakcję Retailnet Edyta Strużak z firmy Giacomo Conti.

4 nowe salony Giacomo Conti

Od początku roku 2017 Giacomo Conti otworzyło już 4 salony. Nowe sklepy powstały w Warszawie w centrum handlowym Złote Tarasy (105 mkw. powierzchni), w Przemyślu w Galerii Sanowa (105 mkw.), Gliwicach w CH Europa Centralna (70 mkw.) i we Wrocławiu w Fashion Outlet (143 mkw.)

– W planach są oczywiście kolejne otwarcia oraz nowa odsłona sklepu internetowego która będzie miała miejsce już niebawem – dodaje Edyta Strużak.

Przypomnijmy, obecnie działa ponad 70 sklepów Giacomo Conti. Spółka stawia na ekspansję głównie w centrach i galeriach handlowych. Poszukuje salonów o powierzchni ok. 150 – 200 mkw. w prestiżowych i centrach handlowych na terenie całego kraju.

Ponad 70 salonów w sieci Giacomo Conti

Giacomo Conti jest marką, której filozofia odzwierciedla włoski design i tradycja polskiego krawiectwa dbającego o każdy szczegół. Oferta firmy jest skierowana do mężczyzn, którzy oczekują modnych krojów marynarek i garniturów. Klienci znajdą tam również obuwie wizytowe oraz dodatki do swoich stylizacji. W nowych salonach oprócz standardowej oferty pojawiają się także nowe limitowane kolekcje: Jaguar oraz Safari, inspirowane światowymi trendami znanych projektantów jak Valentino, Dolce & Gabbana, Gucci czy Balmain.

Facebook
LinkedIn
NAJNOWSZE INFORMACJE
REKLAMA
PARTNERZY PORTALU
SCF DATABASE
Scroll to Top