Więcej mody w Gemini Park Tychy

Do grona najemców Gemini Park Tychy dołącza kolejny brand. Swój lokal w obiekcie otworzy marka Lavard. Dzięki temu oferta modowa galerii poszerzyła się o znaną, polską firmę oferującą elegancką odzież dla mężczyzn.

Lavard w Gemini Park Tychy

– Zdecydowaliśmy się na otwarcie salonu w tyskim centrum handlowym Gemini Park, ponieważ doceniamy jego świetną lokalizację, która niewątpliwie wpłynie na  wysoką odwiedzalność w galerii. Jesteśmy przekonani, że nasz szeroki i atrakcyjny asortyment trafi w gusta tyszan, co w połączeniu z wysoką odwiedzalnością, przełoży się na nasze wyniki finansowe – mówi Jolanta Jasionowska Kasiak, pełnomocnik ds. rozwoju sieci Lavard.

Lavard to ekskluzywna marka skierowana do mężczyzn. W salonie o powierzchni 140 mkw. firma oferować będzie szeroki wybór eleganckiej odzieży na każdą okazję, projektowanej zgodnie z obowiązującymi trendami mody. Produkty marki cechuje precyzja i staranność wykonania, a także wysokiej jakości tkaniny i dodatki.

Oferta handlowa Gemini Park Tychy

Lavard poszerzy ofertę Gemini Park Tychy, którą stworzy m.in. Piotr i Paweł, H&M, CCC, Deichmann,  Smyk, RTV Euro AGD, Martes Sport, 4F, Jysk, Empik, Vistula, Wólczanka, Briju, Świat Książki, Kolporter, Swiss, Time Trend, Rossmann, KiK, Q&Q. Ofertę gastronomiczną centrum stworzy m.in. restauracja Olimp, Companeros, Cafe de Grano, Lodomania czy Kebab by Olimp. Sektor usługowy będą reprezentować m.in. biura podróży Rainbow Tours, TUI, Itaka, Wezyr Holidays, Myjnia Samochodowa, Orange, E-Smoking World, Pralnia Wicher i wiele innych. Ofertę galerii poszerzą najemcy z branży rozrywkowej, jak np. popularna sieć klubów fitness Fabryka Formy. Proces komercjalizacji obiektu wspiera niezależna firma doradcza Aspenn.

Centrum handlowe Gemini Park w Tychach będzie jednym z pierwszych obiektów w Polsce zaprojektowanych z myślą o zastosowaniu technologii omnichannel, która jest uzgadniana z architektami i biurem projektowym. W Gemini Park Tychy, na powierzchni ponad 36 tys. mkw. GLA, znajdzie się ok. 130 lokali handlowych, wśród których pojawią się zarówno znane marki, jak i lokalni przedsiębiorcy. Bogata oferta handlowa, rozrywkowa wraz z częścią usługową i gastronomiczną będzie sprzyjała rodzinnym zakupom.

Centrum handlowe zlokalizowane będzie 3,5 km od centrum Tychów, na terenie który funkcjonuje już w świadomości mieszkańców jako miejsce handlu. W pobliżu znajduje się już Tesco, OBI, Saturn, a wybudowanie nowoczesnej galerii w naturalny sposób dopełni tę przestrzeń, tworząc formułę power center.

Gemini Park Tychy to najnowszy projekt krakowskiego dewelopera Gemini Holding – wystawcy jesiennej edycji Shopping Center Forum 2017 CEE Edition

Swoje projekty Gemini Holding zaprezentuje na stoisku 4.7

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn