Nowości w sektorze fashion w Galerii Sandecja

Otwarcia sklepów: Diverse, powiększonego CCC czy największego w Polsce Pako Lorente wpisują się w aktualnie realizowany program remodelingu i modernizacji Galerii Sandecja

Debiutującym w Obiekcie jest Diverse, jedna z wiodących marek odzieżowych w Polsce. Oferta Diverse będzie dostępna na powierzchni 200 mkw.

Firma CCC zdecydowała się na dwukrotne powiększenie swojego sklepu. Salon tej znanej marki obuwniczej został na nowo uruchomiony na powierzchni ponad 600 mkw.

Ponad to w wyniku wdrażanych zmian salon Pako Lorente został powiększony do blisko 500 mkw., stając się największym salonem tej marki w Polsce.

Program remodelingu i modernizacji, uruchomiony z początkiem 2017 roku, przynosi efekty zauważalne przez najemców i klientów. W ostatnim czasie swój salon w Galerii Sandecja uruchumiła Książnica Polska, a na przedłużenie umowy najmu zdecydowali się przedstawiciele Elegancji. Poza tym Triumph otworzył się na nowo w odnowionym lokalu o powierzchni blisko 74 mkw.

Nowości dotyczą również oferty gastronomicznej. Od kwietnia br. klienci Galerii Sandecja mają do dyspozycji nowoczesną strefę foodcourt, z zupełnie nowym wystrojem i meblami.

To tutaj otworzyły się: jedyna w Nowym Sączu Telepizza, dotąd nieobecny w mieście Red Hot Chicken oraz koncept Fresh ‘N’ Fast. Ofertę uzupełniają: Doner Kebab i kawiarnie: Ice Cafe i Violet Cafe.

Galeria Sandecja to centrum handlowe w Nowym Sączu o łącznej powierzchni 40 tys. mkw., z czego 97% to powierzchnia wynajęta. W gronie blisko 100 sklepów oraz punktów usługowych znajdują się m.in.: H&M, New Yorker, Carry, Orsay, Douglas, Rossmann, Wojas, Ryłko, CCC, Deichmann, Apart, Martes Sport, Drogeria Natura, RTV Euro AGD. Szeroką ofertę spożywczą zapewnia Carrefour, funkcjonujący na powierzchni 5 tys. mkw.

Galeria Sandecja, zlokalizowana przy ul. Węgierskiej, jest doskonałym miejscem zakupów i spotkań zarówno dla mieszkańców Nowego Sącza i okolic, jak również gości ze Słowacji. Mieszkańcy Nowego Sącza i okolic doceniają obiekt za jego atmosferę, ofertę oraz szereg działań marketingowych, w tym akcje promocyjne i rabatowe, które już na stałe zagościły w kalendarzu Galerii Sandecja. To destynacja kompleksowych zakupów dla całych rodzin.

Zarządzaniem Galerią Sandecja zajmuje się CBRE, a za wynajem powierzchni handlowych odpowiada dział najmu firmy TK Development.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn