SCF 2017 CEE Edition: najemcy mówią "sprawdzam"

Przedstawiciele ponad 200 brandów handlowych już zarejestrowali się na wrześniowe targi SCF 2017 CEE Edition.

Duże zainteresowanie udziałem w Forum ze strony najemców nie może dziwić, gdy spojrzymy na listę wystawców.

– Swoje projekty zaprezentują praktycznie wszyscy obecni na naszym rynku zarządcy i inwestorzy centrów handlowych. W ramach polskiego rynku najemcy nie mają nigdzie – poza SCF – tak szerokiej oferty. Najemcy mówią „sprawdzam” i kupują karty wstępu na nasze Forum. Ale to działa także w drugą stronę. Inwestorzy i zarządcy centrów handlowych decydują się na opcję wystawcy i budują duże, czasami bardzo duże stoiska, bo wiedzą, że muszą przyjąć na nich bardzo wielu gości – mówi Radosław Rybiński, dyrektor SCF 2017 CEE Edition.

Swoje stoiska na Forum mają już m.in.: Acteeum, Apsys, Atrium, Balmain, BOIG, Carrefour, CBRE, Colliers International, C&W, Cuprum Arena, ECC Real Estate, ECE, Echo Investment, Gemini Holding, GTC, Galeria Hosso, IKEA Centres, Immochan, Immofinanz, JLL, Klepierre, Master Management Group, Mayland, Multi, Mallson, Knight Frank, Retail Concept, Savills, Napollo, Neinver, Outlet Center, PKP, Real2b Development, Rockastle, Grupa Saller, Tower Investments, Trei. 

SCF CEE Edition: 27-28 września

Grono wystawców uzupełniają firmy, które są dostawcami usług lub nowoczesnych technologii.

– Te firmy stają przed dużym wyzwaniem: jak przyciągnąć uwagę uczestników Forum w sytuacji, gdy ich oferta jest na drugim planie, ponieważ istotę Forum stanowią rozmowy na temat leasingu powierzchni handlowych. Dlatego dostawcy usług i technologii otrzymują od nas silne wsparcie w postaci wielomiesięcznej kampanii komunikacyjnej w Retailnet.pl i Shopping Center Poland Magazine. Bez tego wsparcia ich obecność na Forum byłaby połowiczna – mówi Rybiński.

Wśród wystawców Forum są także Apcoa Parking, Event World, IMS, New Amsterdam, RD Bud.

Przypomnijmy, że partnerami merytorycznymi Forum są: Colliers, CBRE, CREAM i Neurohm. Partnerami przerwy kawowej: AmRest i Starbucks, a street food partnerem – Lodolandia, Kołacz na Okrągło i Bafra Kebab. Partnerem społecznym Forum jest Związek Dużych Rodzin Trzy Plus.

After party SCF 2016

Do jesiennej edycji Forum pozostały już tylko cztery miesiące. SCF 2017 CEE Edition odbędzie się 27-28 września w Centrum Konferencyjnym Expo XXI w Warszawie. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl