Nowa odsłona salonu Smyk w CH Arkadia

26 maja 2017 roku został otwarty zmodernizowany salon Smyka w nowej lokalizacji na terenie centrum handlowego Arkadia w Warszawie. Sklep ma ponad 1,3 tys. mkw. powierzchni.

Położenie w bezpośrednim sąsiedztwie wejścia głównego oraz większa powierzchnia to nie jedyne atuty nowego Smyka. Jak poinformowali przedstawiciele sieci, wnętrze sklepu przyciągnie uwagę ciekawym wystrojem oraz oryginalnymi aranżacjami stoisk dostawców.

Nowy Smyk w CH Arkadia

W nowo otwartym salonie na klientów czeka szeroka gama zabawek, ubrań i obuwia dla dzieci w wieku 0-14 lat, a także akcesoriów niemowlęcych i artykułów szkolnych. W sklepie została również uruchomiona także druga w Warszawie Fabryka Miśków.

– Warszawa to bardzo ważne miejsce na mapie sieci naszych sklepów – mówi Marek Łebek, przedstawiciel sieci sklepów Smyk. To tutaj, 40 lat temu powstał pierwszy Smyk. W tym roku zdecydowaliśmy się zmodernizować nasz lokal w jednej z największych galerii handlowych w Polsce – CH Arkadia. Jestem przekonany, że nowy, oryginalny wystrój, magiczna Fabryka Miśków oraz bogata oferta produktów sprawią, że Smyk będzie chętnie odwiedzany przez obecnych oraz nowych klientów. Z okazji otwarcia dla naszych gości przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji, które będą trwać przez cały weekend. Serdecznie zapraszam wszystkich Warszawiaków do odwiedzenia najnowszego Smyka – dodaje.

Ponad 140 sklepów w sieci Smyk

Nowo otwarty Smyk należy do sieci sklepów oferujących najszerszy w Polsce wybór zabawek, akcesoriów oraz ubranek dla dzieci w wieku 0-14 lat. Klienci mogą znaleźć tu produkty znanych i cenionych marek, w tym marek własnych sieci – Cool Club i Smiki.

Smyk to największa w Polsce sieć sklepów specjalistycznych dla dzieci. Jej historia sięga lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Dynamiczny rozwój sieci rozpoczął się w roku 2000, kiedy powołano samodzielną spółkę. Obecnie sieć sklepów Smyk obejmuje ponad 140 punktów sprzedaży zlokalizowanych w najatrakcyjniejszych centrach handlowych w Polsce oraz sklep internetowy smyk.com. Sklepy Smyk działają również w Rosji, na Ukrainie i w Rumunii.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn