Przybywa salonów Komfort

Sklep sieci Komfort

Komfort realizuje założony plan powiększania stacjonarnej sieci sprzedaży o 30 nowych lokalizacji w 2017 roku. W Chorzowie otwarty został salon firmowy o powierzchni ponad 380 mkw.

Sieć Komfort kontynuuje dynamiczną ekspansję. Tylko w 2016 roku otworzyła 38 nowych salonów, a na rok bieżący zaplanowała kolejne 30.

22 maja marka Komfort dołączyła do grona najemców Centrum Handlowego AKS w Chorzowie. Sklep otwarty został we wdrażanym od 2015 roku nowym koncepcie wizualnym. Salon wyposażony jest m.in. w ekrany multimedialne i stanowiska edukacyjne dla klientów. W ofercie sklepu klienci znajdą bogatą ofertę paneli laminowanych, podłóg drewnianych, wykładzin, czy dywanów.

Dynamiczna ekspansja

Marka rozwija się zarówno w oparciu o sklepy własne, jak i franczyzowe, równolegle wdrażając nowy standard aranżacji. Wnętrza sklepów odzwierciedlają aktualne trendy – są jasne i nowocześnie urządzone z zastosowaniem naturalnego drewna i bieli. Zadbano również o rozwiązania ułatwiające zakupy (m.in. praktyczne ekspozytory i ściany dywanowe). Projekt, w oparciu o który są urządzane nagrodzony został tytułem Best Shop Concept 2015.

Komfort jest największą polską siecią z materiałami do aranżacji podłóg i częścią grupy MSG (Michał Sołowow Group). Przez 25 lat obecności na rynku Komfort osiągnął pozycję lidera swojej kategorii i jednej z najbardziej znanych polskich marek. Sprzedaż realizowana jest poprzez sieć ponad  125 sklepów (własnych oraz franczyzowych) w całym kraju oraz za pośrednictwem sklepu on-line.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn