Gastromall: dynamiczna ekspansja wszystkich brandów

Pierwsza połowa roku to czas intensywnej ekspansji dla Grupy Gastromall. Właściciel kilku marek gastronomicznych obecnych m.in. w centrach handlowych, powiększa sieć swoich lokali.

Od początku tego roku urosła sieć Olimp, Companeros The Foodies , Deli Sandwich i Point Frappe. Nowe lokale otwarto m.in. w Warszawie, Poznaniu, Krakowie i Gorzowie Wielkopolskim. W planach kolejne otwarcia.

Ekspansja sieci restauracji Olimp

Najbardziej dynamiczną ekspansją może pochwalić się sieć Olimp. W styczniu 2017 roku marka pojawiła się w Warszawie, gdzie otwarto 3 nowe restauracje. Kolejny lokal od marca działa w poznańskim centrum handlowym. Wiosną z kolei Gastromall podpisał umowy najmu na 3 kolejne placówki Olimp. Na mocy tych porozumień już niebawem zostaną otwarte restauracje Olimp w Swarzędzu (lokal o powierzchni 73 mkw. w centrum handlowym ETC), w Gorzowie Wielkopolskim (lokal o powierzchni 110 mkw. w Galerii Askana) oraz w Łodzi (CH Port Łódź) i Katowicach.

Dobrze rozwija się także najnowszy brand Grupy Gastromall – marka Deli Sandwich. Brand zadebiutował na rynku z końcem 2016 roku, a obecnie sieć tworzą już 3 lokale – 2 w Krakowie oraz 1 w Katowicach.

Przybywa lokali Deli Sandwich i Point Frappe

Od początku roku urosła także sieć Companeros The Foodies oraz kawiarnie Point Frappe. Nowy lokal Companeros The Foodies w połowie maja otwarto w centrum handlowym w Lublinie, a kawiarnię Point Frappe w galerii handlowej w Krakowie.

– W kolejnych tygodniach planowane są otwarcia w Łodzi i Warszawie – informuje redakcję Retailnet Izabela Domaradzka, koordynator projektów w Grupie Gastromall.

Przypomnijmy, Grupa Gastromall działa na rynku gastronomicznym od 1995 r. Celem strategicznym spółki jest tworzenie sieci restauracji, kawiarni i lodziarni oraz nowych konceptów gastronomicznych. Większość punktów gastronomicznych Grupy Gastromall znajduje się w galeriach handlowych, w prestiżowych lokalizacjach. Obecnie posiadamy ok. 60  lokali marki Olimp oraz po kilka dla marek Companeros The Foodies, Cesare Ristorante, Lovit, Point Frappe). Rozbudowuje także sieć franczyzową na terenie całej Polski.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.