Park trampolin w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan

3 czerwca w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi zostanie otwarty nowoczesny i pierwszy w mieście park trampolin. Będzie w nim można korzystać z ponad 2 tys. mkw. trampolin, przyrządów gimnastycznych oraz części rekreacyjnej z kawiarnią. Nowy najemca wzbogaci ofertę parku handlowego adresowaną do całej rodziny.

Za komercjalizację obiektu odpowiada Immochan. Firma jet wystawcą jesiennej edycji Shopping Center Forum 2017 CEE Edition (stoisko 4.8.), która odbędzie się w dniach 27-28 września w Warszawie.

JumpCity w Rumi

Port Rumia Centrum Handlowe Auchan oferuje rodzinom z dziećmi liczne udogodnienia. Do ich dyspozycji jest pokój rodzica i dziecka, plac zabaw oraz bogata oferta handlowa ponad 80 sklepów. Na początku czerwca do grona najemców galerii handlowej dołączy Park Trampolin JumpCity. Można w nim będzie znaleźć ponad 2 tys. 31mkw. trampolin, a wśród atrakcji są basen z gąbkami, trampolina sportowa Super-Quad o powierzchni blisko 20 mkw., ścieżki akrobatyczne, arena do gry w zbijaka, arena główna, trampoliny z koszami do ćwiczenia wsadów oraz tzw. arena gladiatorów. JumpCity w Rumi, jako pierwszy park trampolin w tej sieci, zaoferuje tzw. Ninja Box, czyli tor przeszkód zawieszony nad basenem z gąbkami. 

– Dzięki ponad trzyletniemu doświadczeniu w prowadzeniu parków trampolin wiemy, co cieszy naszych gości. Nie wyobrażamy sobie parku bez basenu z gąbkami czy trampoliny sportowej. W Rumi zdecydowaliśmy się także na wprowadzenie nowości w JumpCity, czyli Ninja Box – mówi Maciej Leśniak, założyciel i pomysłodawca JumpCity.

– Cieszymy się, że to właśnie w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan powstał pierwszy w Rumi park trampolin JumpCity. Dzięki temu nasi klienci zyskają ciekawą możliwość spędzania wolnego czasu. Liczymy, że to miejsce szybko zyska popularność wśród osób odwiedzających naszą galerię handlową – mówi Adam Kozioł, menedżer Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan.

JumpCity rozpoczęło swoją działalność w Gdyni w 2013 roku. W 2016 roku kolejno powstawały parki trampolin w Katowicach i Gdańsku. Szeroka gama atrakcji, które znajdują się w parkach, pozwala doskonale dopasować się do potrzeb gości. 

O Immochan

Immochan to oddział Auchan Polska sp. z o.o., działający jako deweloper, komercjalizator i zarządca galerii oraz parków handlowych Auchan. Immochan na świecie, jako część międzynarodowej Grupy Auchan, prowadzi działalność w 12 krajach, uczestnicząc w rozwoju centrów handlowych Auchan. Immochan w Polsce posiada i zarządza 24 centrami handlowymi o łącznej powierzchni handlowej 700 tys. mkw. Ofertę centrów z galerią handlową i hipermarketem Auchan wzmacniają Decathlon, Leroy Merlin oraz Norauto, których łączna powierzchnia sprzedaży wynosi ok. 170 tys. mkw.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn