Nowa aplikacja mobilna Royal Wilanów

Royal Wilanów przygotowało nową aplikację mobilną. Dzięki niej użytkownicy będą mogli zapoznać się z nadchodzącymi eventami i ofertą obiektu oraz dzielnicy Wilanów

Royal Wilanów to miejsce, w którym ciągle coś się dzieje. Na rekreacyjno-sportowych terenach wielofunkcyjnego budynku, położonego przy ulicy Klimczaka 1, w ciągu całego roku odbywają się cykliczne wydarzenia, jak Nocne Granie czy Filmowa Stolica Lata, a także specjalne jednorazowe eventy, np. nadchodzące Royal Family. Teraz o wszystkich tych atrakcjach mieszkańcy Wilanowa mogą na bieżąco dowiadywać się przez aplikację mobilną Royal Wilanów, która dostępna jest za darmo w sklepach z aplikacjami.

Royal Wilanów w smartfonie

Aplikacja połączona jest z Urzędem Dzielnicy Wilanów, Muzeum Pałacu w Wilanowie, Centrum Kultury Wilanów, portalem cowwilanowie.pl i miesięcznikiem „Teraz Wilanów”, dzięki czemu jej użytkowników nie ominą żadne interesujące wydarzenia, które mają miejsce w ich okolicy.

W aplikacji dostępne są też bieżące informacje na temat sklepów, usług i restauracji znajdujących się w Royal Wilanów. Można tam również śledzić fascynujące życie pszczół mieszkających na dachu budynku poprzez nadającą na żywo kamerę.

Dodatkowo apka oferuje informacje o wszystkich środkach transportu funkcjonujących przy Royal Wilanów – od pobliskiej stacji Veturilo, przez aplikację carpoolingową dla pracowników, po usługę wypożyczania samochodów 4Mobility.

Aplikacja Royal Wilanów to łatwy i szybki sposób na pozostawanie na bieżąco ze wszystkimi ciekawymi wydarzeniami w dzielnicy.

Inwestor obiektu

Grupa Capital Park jest aktywnym inwestorem, doświadczonym deweloperem i zarządcą nieruchomości działającym na polskim rynku od ponad 14 lat. Od momentu powstania w 2003 roku Grupa przeprowadziła ponad 100 transakcji inwestycyjnych. Zarządza obecnie portfelem 68 projektów nieruchomościowych o łącznej powierzchni ok. 271 tys. mkw. w 34 miastach, którego bieżąca wartość wynosi 2,1 mld zł.

Grupa specjalizuje się w wyszukiwaniu i wykorzystywaniu okazji rynkowych oraz nabywaniu nieruchomości ze znacznym potencjałem budowy wartości.

Capital Park osiąga dochody z najmu oraz sprzedaży nieruchomości lub produktów inwestycyjnych opartych na nieruchomościach. W 2013 r. Grupa stworzyła innowacyjny na polskim rynku Real Estate Income Assets FIZ AN I złożony z 39 atrakcyjnie zlokalizowanych nieruchomości handlowych typu high-street, którym aktywnie zarządza i w którym posiada 15-proc. udział. W 2016 r. Grupa Capital Park stworzyła REIA FIZ II, w skład którego wchodzi portfel ośmiu nieruchomości.

Od grudnia 2013 r. spółka Capital Park S.A. jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn