Sieć Orange prowadzi proces remodelingu swoich placówek. W ostatnim czasie nowy wygląd zyskał salon w poznańskim centrum handlowym.

Nowy lokal otwarto w najnowszym koncepcie Smart Store, który będzie wdrażany w większości placówek sieci Orange. Smart Store w Poznaniu ma ponad 220 mkw. i został zaprojektowany zgodnie z najnowocześniejszymi trendami. Salon zyskał 3 interaktywne strefy.

Smart Store Orange w kolejnych lokalizacjach

Pierwszy salon w koncepcie smart store Orange otworzył wiosną 2015 roku w Warszawie. Kolejne punkty sprzedaży dostosowywane są aktualnie do obowiązujących standardów. W planach spółki jest kontynuowanie remodelingu na terenie całego kraju.

– Do 2020 roku chcemy by 1/5 salonów funkcjonowała w systemie smart store – poinformowali przedstawiciele sieci Orange.

Smart store wyróżnia się otwartą przestrzenią, inteligentnym systemem obsługi ruchu klientów oraz tzw. Hot Desk – miejscem/recepcją pozwalającą klientom szybko rozwiązać pilne sprawy. Charakterystycznym dla tego konceptu jest także podział na trzy strefy produktowe.

orange

Koncept salonów Smart Stre Orange

W strefie wejścia, nowatorskie ekrany interaktywne zachęcają klientów specjalnym przekazem do rozpoczęcia wizyty w sklepie. W salonie prezentowany jest szeroki wybór najnowszych modeli telefonów, połączonych z multimedialnym ekranem na każdym stole, na którym po podniesieniu wybranego telefonu klient może przeczytać o jego zaletach i aktualnej ofercie sprzedaży. Salon zaopatrzony jest w szeroką gamę akcesoriów. W strefie domowej klienci mogą doświadczyć przyjemności oglądania obrazu 4K poznając możliwości telewizji Orange z pakietami Canal+. Klienci biznesowi obsługiwani są w wyznaczonej strefie, gdzie bez kolejki Biznes Ekspert z pomocą tabletu i monitora z panelem dotykowym może przygotować ofertę na miarę i potrzeby firmy. Wyjątkowość miejsca potwierdza również możliwość wypróbowania najszybszego internetu Orange Światłowód.

Sieć salonów Orange to blisko 200 lokalizacji na terenie całej Polski. Sieć rozwija spółka Orange Retail SA.