duka - Gemini Park Tarnów

Na 7 czerwca 2017 roku zaplanowano otwarcie nowego salonu Duka w centrum handlowym w Gorzowie Wielkopolskim. Jest to pierwszy salon tej sieci w mieście.

W planach spółki są także kolejne otwarcia i modernizacja salonu w Warszawie.

Duka debiutuje w Gorzowie Wielkopolskim

Od początku 2017roku znana sieć sklepów ze skandynawskim designem Duka otworzyła 3 sklepy, w tym jeden w Holandii i dwa w Polsce. Tym razem po stylowe produkty marki sięgnąć będą mogli mieszkańcy Gorzowa Wielkopolskiego i okolic, bo właśnie tam w galerii handlowej 7 czerwca zostanie otwarty nowy salon. Sklep zlokalizowany został na poziomie 0 gorzowskiego obiektu handlowego.

– Dbamy o naszych Klientów i chcemy, żeby czuli to już od pierwszych chwil spędzonych w naszych nowo otwieranych sklepach – podkreśla Karolina Małaczek, dyrektor marketingu sieci Duka.

Salon Duka w Gorzowie to sklep działający w oparciu o system franczyzowy. Kolejny salon otwarty zostanie także w galerii w Białymstoku. Jednak jeszcze przed tym wydarzeniem marka szykuje reotwarcie salonu Duka w największej galerii handlowej w Polsce – w warszawskiej Arkadii. Zarząd sieci zapewnia, że przygotowywany koncept oraz ogrom atrakcji sprawi, że odwiedzający tego dnia Arkadię poczują się tam lepiej niż w raju.

Duka w miastach powyżej 100 tys. mieszkańców

Duka otwiera swoje salony w galeriach handlowych w miastach powyżej 100 tysięcy mieszkańców. Optymalna powierzchnia sklepu sieci to 100 do 150 mkw. Koszty franczyzobiorcy to wydatek rzędu 150-200 tysięcy zł netto.

Duka w Polsce to obecnie sieć 57 sklepów zlokalizowanych w największych i najbardziej prestiżowych centrach handlowych oraz sklep internetowy: www.duka.com.