POLOmarket modernizuje sklepy

– W województwie dolnośląskim mamy w sumie 33 sklepy. Sukcesywnie zmieniamy wystrój tych najstarszych, modernizując przestarzałe sprzęty i instalacje – mówi Krzysztof Szultka, dyrektor marketingu w POLOmarkecie.

POLOmarket zapowiada modernizację swoich supermarketów. Już 7 czerwca po remoncie otwarty zostanie wałbrzyski sklep POLOmarketu. W sklepie zmieniła się przede wszystkim sala sprzedaży, która dzięki remontowi zyskała dodatkową przestrzeń i zupełnie nowy wystrój. Wymieniony został też sprzęt chłodniczy oraz wyposażenie stoiska z owocami i warzywami. Dodatkowo, jeden z boksów kasowych został przystosowany dla osób niepełnosprawnych i rodziców z wózkami dziecięcymi.

Blisko 290 sklepów

POLOmarket to jedna z największych polskich sieci supermarketów, zbudowana od podstaw z zaangażowaniem wyłącznie polskiego kapitału. Firma zaczynała w 1997 roku od 27 sklepów.

Dziś POLOmarket to blisko 290 nowoczesnych placówek obecnych zarówno w małych, jak i dużych miastach na terenie całej Polski. W ostatnim czasie POLOmarket otworzył swoje sklepy w galerii handlowej w Paczkowie, Jeleniej Górze oraz w Zduńskiej Woli. POLOmarket stale powiększa sieć sprzedaży, dlatego poszukuje lokali o powierzchni około 500-800 mkw.

Przypomnijmy, że POLOmarket dba także o poprawę Customer Experience. Poza dotychczasowymi standardowymi metodami analizy i zarządzania doświadczeniami swoich klientów wdrożył dodatkowy system, za pośrednictwem którego od 3 lutego jego klienci mogą wyrażać opinie na temat dokonywanych w sklepach sieci zakupów. Dzięki Opinello POLOmarket poznaje nie tylko opinie klientów na temat asortymentu, skuteczności dotarcia ze swoimi materiałami reklamowymi czy jakości obsługi. Przede wszystkim może w sposób ciągły monitorować poziom satysfakcji z dokonywanych w sklepach sieci zakupów. Tym samym POLOmarket jest kolejną firmą wdrażającą filozofię Customer Centric Company.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl