Hiszpańska marka otworzy salon w Galerii Młociny

Jubilerska marka Tous, będzie kolejnym najemcą Galerii Młociny. Hiszpańska firma, która brawurowo podbija nasz rynek, może się pochwalić już siecią 35 salonów w Polsce.

Galeria Młociny konsekwentnie rozbudowuje ofertę w segmencie biżuterii, zegarków i akcesoriów. Do najsłynniejszych światowych i lokalnych marek, które już podpisały umowy najmu dołączy Tous. Salon w Galerii Młociny będzie miał ponad 70 m kw. powierzchni.

– Tous to wysoce rozpoznawalna marka i cenny najemca dla nowoczesnego konceptu handlowego. Cieszymy się, że tak renomowana firma, ceniona przez polskich klientów, wybrała Galerię Młociny – mówi Anna Polak, dyrektor Działu Leasingu, Master Management Group, która sfinalizowała umowę.

Rodzinna firma Tous działa od 1920 roku i oferuje luksusową biżuterię, torebki, okulary i perfumy. Tous ma już ponad 500 sklepów na pięciu kontynentach.

Ponad 500 sklepów Tous na świecie

– Konsekwentnie rozbudowujemy sieć sklepów Tous w Polsce, a kolejnym krokiem będzie salon w Galerii Młociny – idealne miejsce dla marek takich jak nasza – luksusowych, a przystępnych cenowo – mówi Agnieszka Jasikowski, Oriens Bijou.

– Wybraliśmy ten obiekt również ze względu na atrakcyjną lokalizację, wyjątkową wizję architektoniczną i oryginalny koncept. Podobnie unikalna jest oferta Tous, która od lat zachwyca klientów  innowacyjnymi i niezwykłymi projektami, nie tracąc przy tym z oczu tego, co najważniejsze – tradycyjnego przywiązania do klasy i elegancji – dodaje Agnieszka Jasikowski.

Właścicielami Galerii Młociny są Echo Polska Properties (EPP) i Echo Investment S.A.

Galeria zostanie zaprezentowana podczas jesiennej edycji Shopping Center Forum 2017 CEE Edition na stoisku 3.5

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl