Leroy Merlin umacnia pozycję we Wrocławiu

7 lipca mieszkańcy Wrocławia oraz okolic będą mogli po raz pierwszy zrobić zakupy w nowym sklepie Leroy Merlin. To już trzeci sklep sieci we Wrocławiu oraz ósmy w województwie dolnośląskim.

Oprócz dwóch już istniejących wrocławskich sklepów, pozostałe lokalizacje to Legnica, Zgorzelec, Jelenia Góra, Kłodzko i Świdnica. Wraz z nowo otwieranym wrocławskim sklepem, w Polsce funkcjonuje 57 sklepów sieci. Nowy sklep Leroy Merlin znajduje się blisko centrum miasta, w dogodnej dla mieszkańców Wrocławia lokalizacji, dzięki czemu klienci z łatwością będą mogli dojechać na zakupy zarówno komunikacją miejską, jak i samochodem. Sklep przy ulicy Krakowskiej usytuowany jest przy wjeździe na drogę krajową nr 94 w kierunku Oławy.

Strefa projektowania

Na powierzchni ponad 12 tys. mkw. znajduje się 13 działów handlowych, a sklep został zaprojektowany tak, by zapewnić klientom pełen komfort zakupów. W asortymencie dostępnych jest 41 tys. produktów. Aby móc lepiej dostosować ofertę, stale prowadzone są konsultacje z klientami, fachowcami, przedstawicielami firm z branży budowlano-remontowej oraz mieszkańcami Wrocławia i okolicznych miejscowości w celu poznania potrzeb lokalnego rynku.

Innowacją jest również możliwość skorzystania z usług profesjonalnych projektantów, którzy stworzą projekt aranżacji wnętrz całego mieszkania, a także wskażą niezbędne do przeprowadzenia remontu produkty dostępne w ofercie sklepu. Wizualizacja efektu końcowego pozwoli lepiej określić potrzeby klienta oraz dostosować wystrój do oczekiwań. Klienci, którzy poszukują pomysłów na aranżację kuchni czy łazienki mogą dodatkowo skorzystać zarówno z szeregu gotowych rozwiązań dekoracyjnych, wykończenia oraz aranżacji, jak też – odwiedzając specjalną strefę projektowania – przy wsparciu doradcy zaplanować wnętrze danego pomieszczenia.

Leroy Merlin

Leroy Merlin to sieć sklepów budowlano-dekoracyjnych (DIY). Rozpoczęła działalność w roku 1923 we Francji. Od 1979 jest stowarzyszona z rodzinną grupą finansową Association Familiale Mulliez (AFM). W 2006 r. z firm branży budowlanej, które należały do AFM, utworzono ADEO.

Firma Leroy Merlin rozpoczęła swoją działalność w Polsce w 1994 roku, a w 1996 otworzyła pierwszy market w Piasecznie pod Warszawą. W tej chwili działa 57 sklepów stacjonarnych, 1 punkt sprzedaży oraz sklep internetowy leroymerlin.pl

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl