Dalsza ekspansja Bajkowego Labiryntu

Firma RO-AN Sp. z o.o. prowadzi 18 placów zabaw na terenie Polski i planuje do końca roku 4 nowe otwarcia oraz 3 modernizacje istniejących lokali. Nowe place zabaw zostaną otwarte m.in. w Katowicach i Krakowie.

Firma RO-AN, istniejąca od 1995 roku, jest specjalistą w dziedzinie tworzenia nowych miejsc rekreacji dla dzieci. Stale poszerza swoje usługi, zajmuje się produkcją, eksploatacją, serwisem wszelkich urządzeń rozrywkowych oraz tworzy nowe place zabaw na terenie całej Polski. Wraz z rozwojem centrów handlowych nieustannie powiększa sieć placów zabaw oraz automatów, stając się liderem na polskim rynku.

– Kompleksowo rozwiązujemy problem organizacji pobytu dziecka w centrum handlowym, podczas gdy rodzice – klienci centrum robią zakupy – mówi dla Retailnet.pl Katarzyna Kutyła koordynator placów zabaw RO-AN Sp. z o.o., właściciela Bajkowych Labiryntów.

Nowe, większe lokale

Bajkowe Labirynty do niedawna były znane jako miejsca, które przede wszystkim pełniły rolę opiekuńczo–rozrywkową. Największym zainteresowaniem cieszyły się wejścia indywidualne oraz organizowane imprezy okolicznościowe takie jak urodziny czy kolonie. Dostrzegając zmieniające się potrzeby klientów, jak i oczekiwania centrów handlowych, spóła regularnie rozszerza ofertę o nowe elementy, różnorodne zajęcia tematyczne, także o profilu edukacyjno-rozwojowym czy też nowe strefy placów zabaw.

W ostatnim czasie spółka dokonała optymalizacji wynajmowanej powierzchni i zrezygnowała z mniejszych lokali, jednocześnie podpisując nowe umowy oraz otwierające większe lokale. Na obecną chwilę firma RO-AN Sp. z o.o. prowadzi 18 placów zabaw na terenie Polski i planuje do końca roku 4 nowe otwarcia oraz 3 modernizacje istniejących lokali. Nowe place zabaw zostaną otwarte m.in. w Katowicach i Krakowie.

Debiut w Bydgoszczy

Najnowszy projekt powstał w Bydgoszczy w C.H. Zielone Arkady, gdzie z początkiem wakacji firma zaprezentowała pełen nowoczesnych rozwiązań plac o powierzchni ponad 260 mkw.

Plac został stworzony z wykorzystaniem nowych rozwiązań w branży rozrywkowej oraz w taki sposób, aby sprostać nowym trendom na rynku. Jednym z głównych atutów, jak z resztą na każdym placu firmy RO-AN Sp. z o.o., jest świadczenie usług profesjonalnej opieki dla dzieci już od 3 roku życia. Tworzone miejsca zabaw są podzielone na tematyczne strefy dostosowane do różnych grup wiekowych. Specjalnie zaaranżowane i bezpieczne przestrzenie dla dzieci od 0-3 lat dają im możliwość poznawania świata kolorów, dźwięków i zwierząt. Starsze, samodzielne dzieci mogą korzystać z kolorowych i przezroczystych zjeżdżalni, trampolin, ogromnej konstrukcji zabawowej, a także różnych pojazdów jeżdżących po ulicach. Mają możliwość zapoznać się z podstawowymi znakami drogowymi czy też wcielić się w rolę mechanika, sprzedawcy w sklepie lub policjanta. Plac posiada strefę zabaw edukacyjnych, interaktywnych, strefę dla rodzica oraz kolorowe salki urodzinowe. Plac zabaw jest przystosowany dla dzieci do lat 12.

Oprócz prowadzenia placów zabaw, RO-AN sp. z o.o. jest dostawcą bezpłatnych i bezobsługowych konceptów rozrywkowych dla dzieci dla wielu centrów i galerii handlowych a także producentem i operatorem w ponad 100 lokalizacjach szerokiej oferty automatów rozrywkowych (karuzele, bujaki, pociągi) i automatycznych wypożyczalni wózków dla dzieci.

Wykorzystując 22-letnie doświadczenie w branży, spółka realizuje różnorodne projekty na zamówienie. Dzięki sztabowi wykfalifikowanych specjalistów, tworzy nowoczesne i indywidualne atrakcje dla dzieci.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

PARTNER MIESIĄCA

Serenada #bardziej otwarte centrum handlowe.

Centrum Serenada to nie tylko bogata oferta handlowa, ale przede wszystkim przestrzeń stworzona z myślą o mieszkańcach Krakowa. To wyjątkowe miejsce spotkań, wymiany doświadczeń i wzajemnych inspiracji.