Galeria Quick Park w Oławie nawiązała współpracę z firmą Briju. Sieć sklepów z wyrobami jubilerskimi otworzy salon o powierzchni 60 mkw.

– Jest niezmiernie miło poinformować, że w sieci Quick Park otworzy się drugi po Mysłowicach salon Briju, tym razem w Oławie. Będzie to pierwszy salon tej firmy w mieście. Zapraszam już dzisiaj na otwarcie, które odbędzie się za kilka miesięcy – mówi Marcin Andruszko, Dyrektor ds. Wynajmu Real2B Development.

Przybywa najemców

Podpisując umowę najmu z galerią Quick Park w Oławie sieć Briju dołączyła do grona zakontraktowanych najemców m.in.: Supermarket SPAR, RTV Euro AGD, Smyk, Martes Sport, Reserved, House, Cropp, Sinsay i OH Kino.

Martes Sport to czołowa sieć sprzedaży odzieży i sprzętu sportowego w Polsce, której salon wyniesie 660 mkw. Mocno popularne Reserved, House, Cropp i Sinsay należące do koncernu LPP wynajmą łącznie 2,7 tys. mkw. Z kolei sieć wielosalowych kin – OH Kino na powierzchni  ponad 1 tys. mkw. planuje uruchomić cztery sale wyposażone w projektory cyfrowe wyświetlające obraz w technologii 2D i 3D oraz głośniki Dolby Surround. Lider sprzedaży sprzętu elektronicznego oraz sprzętu gospodarstwa domowego RTV Euro AGD wynajmie 500 mkw. Salon Smyk otworzy swój sklep z asortymentem dla dzieci i młodzieży o powierzchni 432 mkw.

Za koncepcję komercyjną oraz wynajem powierzchni handlowej w obiekcie Quick Park w Oławie odpowiada firma Mallson Polska.

Quick Park w Oławie

Centrum Handlowe Quick Park w Oławie będzie pierwszym nowoczesnym, wielofunkcyjnym obiektem o charakterze handlowo–rozrywkowo–usługowym w regionie. Obiekt został zaprojektowany w kształcie litery „L”, a jego powierzchnia najmu wyniesie 10,6 tys. mkw. Galeria zaoferuje 35 sklepów, punktów usługowych, supermarket oraz jedyne w regionie wielosalowe kino – OH Kino. Bezpośrednio przed obiektem znajdzie się bezpłatny parking na 270 miejsc.

Galeria handlowa powstanie na blisko 2,5 ha działce, przy jednej z głównych arterii miasta, ulicy Nowy Otok, która jest częścią drogi wojewódzkiej nr 396, łączącej centrum miasta z drogą krajową nr 94 oraz z położoną ok. 10 km na południe od inwestycji autostradą A4.

Wszystkie realizowane i planowane Quick Parki zostaną zaprezentowane podczas jesiennej edycji Shopping Center Forum 2017 CEE Edition na stoisku 5.0.