Galeria Katowicka z szerszą ofertą gastronomiczną

Pod koniec lipca na gastronomicznej mapie Galerii Katowickiej pojawił się nowy lokal –Mihiderka. Kultowa marka oferuje dania zdrowej kuchni roślinnej.

Lokal o powierzchni 50 mkw. znajduje się na drugim piętrze Galerii Katowickiej w rozszerzonej niedawno strefie food court. Pomieszczenie zaprojektowane zostało w nowoczesnej, a zarazem przytulnej stylistyce. Dominują tu odcienie grafitu połączone z elementami drewna i cegły. Jest to czwarty lokal sieci, w tym trzeci na Śląsku. Pozostałe znajdują się w Gliwicach, Krakowie i Zabrzu.

– Koncept Mihiderka to nowy punkt na gastronomicznej mapie Galerii Katowickiej. Restauracja serwuje gościom zdrowe, w pełni naturalne dania kuchni roślinnej (wegańskiej) i stanowi doskonałe uzupełnienie różnorodnej oferty strefy food court. Jesteśmy pewni, że w najbliższym czasie to nowe miejsce podbije nie tylko serca, ale i podniebienia naszych gości – podkreśla Joanna Bagińska, Dyrektor Galerii Katowickiej.

200 lokali handlowych w Galerii Katowickiej

Galeria Katowicka mieści się w ścisłym centrum Katowic i jest unikalnym kompleksem komunikacyjno-komercyjnym. Powierzchnia najmu wynosi 47,5 tys. mkw.  i obejmuje ponad 200 lokali, restauracji i punktów handlowych, m.in. Peek & Cloppenburg, TK Maxx, Multikino, Zara, Pull & Bear, Bershka, C&A, Reserved, Euro, Douglas czy Tiger. Posiada także 10 salowe Multikino z salą Xtreme – najnowocześniejszą w Polsce, wyposażoną w system dźwiękowy Dolby Atmos. Centrum handlowe połączone jest bezpośrednio z dworcem kolejowym i podziemnym terminalem autobusowym komunikacji miejskiej. W sąsiedztwie powstaje kompleks biurowy Grand Central. Galeria Katowicka została otwarta 18 września 2013 r. Właścicielem Galerii Katowickiej jest firma Meyer    Bergman, za zarządzanie Galerią Katowicką, codzienne funkcjonowanie obiektu oraz kwestie związane z wynajmem powierzchni handlowej, odpowiada spółka Apsys Polska.

Galeria Katowicka oraz inne projekty, którymi zarządza Apsys zostaną zaprezentowane podczas jesiennej edycji Shopping Center Forum 2017 CEE Edition na stoisku 3.6

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl