Leroy Merlin buduje w Olsztynie

Na przełomie III i IV kwartału 2018 roku Leroy Merlin Polska otworzy sklep budowlano-dekoracyjny w Olsztynie. Nowy obiekt sieci powstanie przy skrzyżowaniu ul. Tuwima i al. Sikorskiego. Rozpoczęcie prac budowlanych nowego sklepu planowane jest na wrzesień 2017 roku.

– Cieszę się, że pierwszy sklep Leroy Merlin na terenie województwa warmińsko-mazurskiego powstanie właśnie w Olsztynie! Jestem przekonany, że wspólnie z moim zespołem dopasujemy ofertę dla wszystkich naszych klientów – mówi Paweł Skrouba, dyrektor olsztyńskiego sklepu.

Mieszkańcy Olsztyna i okolic będą mogli skorzystać z szerokiej oferty produktów i usług dla domu i ogrodu. Na powierzchni 14 tys. mkw. dostępnych będzie około 50 tys. produktów. W sklepie będzie można skorzystać między innymi z pomocy projektantów oraz gotowych rozwiązań strefy aranżacji kuchni i łazienki. Do dyspozycji zmotoryzowanych klientów będzie 300 zadaszonych oraz 500 zewnętrznych miejsc parkingowych.

Ekspansja Leroy Merlin

Leroy Merlin stworzy nowe miejsca pracy. W sklepie zatrudnienie znajdzie ok. 160 osób, głównie z Olsztyna i pobliskich miejscowości.

W pobliżu powstającego sklepu znajduje się budowlana, uzbrojona działka o powierzchni 1,2 ha na sprzedaż. Możliwe jest także wynajęcie przestrzeni handlowej na drugim poziomie nad sklepem Leroy Merlin o łącznej powierzchni najmu do 6, 5 tys. mkw.

Przypomnijmy, dla sieci Leroy Merlin 2017 i 2018 rok to czas intensywnej ekspansji. W ostatnim czasie sieć powiększyła się o sklep we Wrocławiu, Pile i w Bełchatowie. Z kolei na przełomie 2017 i 2018 roku ruszy nowy sklep w Wołominie, gdzie na powierzchni 8 tys. mkw. znajdować się będzie trzynaście działów handlowych z produktami dla domu i ogrodu.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl