Knight Frank agentem wyłącznym Galerii Ostrowiec

Firma doradcza Knight Frank została wybrana na agenta wyłącznego Galerii Ostrowiec. Eksperci z Działu Wynajmu Powierzchni Handlowych Knight Frank wzbogacą ofertę tego obiektu handlowego, należącego do First Property Group.

Obiekt zostanie zaprezentowany podczas jesiennej edycji Shopping Center Forum 2017 CEE Edition na stoisku 2.5

Galeria Ostrowiec to jedyne centrum handlowe w Ostrowcu Świętokrzyskim. Jego łączna powierzchnia najmu wynosi 15 tys. mkw. W swojej ofercie posiada sklepy znanych i popularnych marek, a także lokale gastronomiczne oraz stoiska usługowe. Już wkrótce Galeria Ostrowiec zakończy  proces rozbudowy i zwiększy swoją powierzchnię do blisko 27 tys. mkw. W budowanej części centrum handlowego przewidziano miejsce głównie na marki modowe oraz z segmentu sport i obuwie. Lokale w nowej odsłonie otworzy m.in. Reserved, CCC, a nowym najemcą zostanie Martes Sport.

Galeria Ostrowiec będzie większa

– Galeria Ostrowiec to centrum handlowe o dużym znaczeniu. Jest jedynym tego rodzaju tak dużym obiektem w regionie. Rola, którą odgrywa w mieście jest tym większa, że poza zakupami oferuje wiele ciekawych sposobów na spędzenie wolnego czasu. Dostrzegamy potencjał Galerii Ostrowiec i chcemy go jeszcze bardziej rozwinąć. To znakomity moment, gdyż wkrótce otworzy rozbudowaną część. Nasza strategia zakłada wzmocnienie oferty centrum i podkreślenie jego roli w regionie – komentuje Paweł Materny, Dyrektor Działu Wynajmu Powierzchni Handlowych Knight Frank.

Galeria Ostrowiec położona jest w samym sercu miasta, między dwiema głównymi ulicami – Mickiewicza i Żeromskiego. To miejsce rodzinnych zakupów oraz spotkań. W Galerii Ostrowiec odbywają się liczne wydarzenia tematyczne, pokazy mody, pokazy kulinarne czy koncerty. W bezpośrednim sąsiedztwie tego obiektu znajduje się market budowlany Castorama oraz pływalnia Rawszczyzna.

Knight Frank  to wiodący niezależny międzynarodowy doradca w nieruchomościach. Z siedzibą główną w Londynie, Knight Frank zatrudnia ponad 14 tys. ekspertów w 413 biurach w 60 krajach. Grupa doradza zarówno indywidualnym właścicielom i kupcom, jak i znaczącym deweloperom, inwestorom i najemcom korporacyjnym.

Wszystkie projekty Knight Frank zostaną zaprezentowane podczas SCF 2017 CEE Edition na stoisku 2.5

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl