Już 27 września odbędzie się After Party, które zwieńczy pierwszy dzień intensywnych rozmów biznesowych podczas Shopping Center Forum 2017 CEE Edition. Wyłącznym partnerem imprezy jest Deichmann, a gwiazdą wieczoru będzie polska piosenkarka – Margaret.

– Obecność na Shopping Center Forum to niepowtarzalna okazja do zbudowania trwałych i wartościowych relacji biznesowych. Firma Deichmann od lat uczestniczy w targach nie tylko ze względu na możliwość nawiązania kontaktów z potencjalnymi partnerami, ale również z uwagi na wysoki poziom merytoryczny prezentacji, odbywających się podczas SCF – mówi redakcji Retailnet.pl Wojciech Normand, Wiceprezes Zarządu Deichmann-Obuwie sp. z o.o.

Spółka dynamicznie rozwija sieć sprzedaży sukcesywnie otwierając nowe lokalizacje. Na 2018 rok planuje otwarcie kolejnych 16 nowych salonów Deichmann i całkowitą przebudowę 10 istniejących. Dzięki pomyślnie zakończonym negocjacjom w przyszłym roku otwarte zostaną pierwsze sklepy w takich miejscowościach, jak Tychy, Cieszyn, Nowy Targ, Malbork, Mińsk Mazowiecki, Legionowo czy Olkusz. Na rozwój sieci w 2018 roku firma zamierza przeznaczyć prawie 25 mln zł.

After Party SCF

Ze względu na dynamiczną ekspansję w Polsce oraz potencjał rynku, Deichmann podjął decyzję o przeprowadzeniu pierwszej w historii koncernu kampanii reklamowej dostosowanej do potrzeb wyłącznie rynku lokalnego. Jak już informowaliśmy, do współpracy zaproszono polską gwiazdę – Margaret. Piosenkarka wystąpi podczas After Party SCF, które w tym roku odbędzie się w Clubie Mirage w Warszawie.

– W tegoroczną edycję Shopping Center Forum postanowiliśmy zaangażować ambasadorkę naszej marki, Margaret. Jedna z najpopularniejszych piosenkarek młodego pokolenia wystąpi podczas After Party. Jesteśmy przekonani, że koncert artystki będzie miłym akcentem na zakończenie pierwszego, wyjątkowo intensywnego dnia Forum – mówi Wojciech Normand.

Shopping Center Forum 2017 CEE Edition odbędzie się 27-28 września br. w Centrum Konferencyjnym Expo XXI w Warszawie. W Forum weźmie udział 1,5 tys. uczestników, w tym ok. 450 przedstawicieli sieci handlowych. Zaprezentowanych zostanie ponad 300 projektów.

Już teraz zapraszamy wszystkich uczestników SCF posiadających karty wstępu VIP do udziału w After Party.