SCF 2017: Deichmann wyłącznym partnerem After Party

Już 27 września odbędzie się After Party, które zwieńczy pierwszy dzień intensywnych rozmów biznesowych podczas Shopping Center Forum 2017 CEE Edition. Wyłącznym partnerem imprezy jest Deichmann, a gwiazdą wieczoru będzie polska piosenkarka – Margaret.

– Obecność na Shopping Center Forum to niepowtarzalna okazja do zbudowania trwałych i wartościowych relacji biznesowych. Firma Deichmann od lat uczestniczy w targach nie tylko ze względu na możliwość nawiązania kontaktów z potencjalnymi partnerami, ale również z uwagi na wysoki poziom merytoryczny prezentacji, odbywających się podczas SCF – mówi redakcji Retailnet.pl Wojciech Normand, Wiceprezes Zarządu Deichmann-Obuwie sp. z o.o.

Spółka dynamicznie rozwija sieć sprzedaży sukcesywnie otwierając nowe lokalizacje. Na 2018 rok planuje otwarcie kolejnych 16 nowych salonów Deichmann i całkowitą przebudowę 10 istniejących. Dzięki pomyślnie zakończonym negocjacjom w przyszłym roku otwarte zostaną pierwsze sklepy w takich miejscowościach, jak Tychy, Cieszyn, Nowy Targ, Malbork, Mińsk Mazowiecki, Legionowo czy Olkusz. Na rozwój sieci w 2018 roku firma zamierza przeznaczyć prawie 25 mln zł.

After Party SCF

Ze względu na dynamiczną ekspansję w Polsce oraz potencjał rynku, Deichmann podjął decyzję o przeprowadzeniu pierwszej w historii koncernu kampanii reklamowej dostosowanej do potrzeb wyłącznie rynku lokalnego. Jak już informowaliśmy, do współpracy zaproszono polską gwiazdę – Margaret. Piosenkarka wystąpi podczas After Party SCF, które w tym roku odbędzie się w Clubie Mirage w Warszawie.

– W tegoroczną edycję Shopping Center Forum postanowiliśmy zaangażować ambasadorkę naszej marki, Margaret. Jedna z najpopularniejszych piosenkarek młodego pokolenia wystąpi podczas After Party. Jesteśmy przekonani, że koncert artystki będzie miłym akcentem na zakończenie pierwszego, wyjątkowo intensywnego dnia Forum – mówi Wojciech Normand.

Shopping Center Forum 2017 CEE Edition odbędzie się 27-28 września br. w Centrum Konferencyjnym Expo XXI w Warszawie. W Forum weźmie udział 1,5 tys. uczestników, w tym ok. 450 przedstawicieli sieci handlowych. Zaprezentowanych zostanie ponad 300 projektów.

Już teraz zapraszamy wszystkich uczestników SCF posiadających karty wstępu VIP do udziału w After Party.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

PARTNER MIESIĄCA RETAILNET.PL

Nowa Stacja, wszystko w jednym miejscu.

Nowa Stacja w Pruszkowie to nowoczesne centrum, które doskonale wpisuje się w potrzeby współczesnych konsumentów.