Mole Mole: 8 księgarni w 2 miesiące

empik mole wejscie

Empik zapowiada intensywny rozwój swojego nowego konceptu sklepów – w ciągu najbliższych dwóch miesięcy planuje otwarcie co najmniej 8 kolejnych księgarni. Nowe Mole Mole pojawią się w Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Gdyni.

– Format miał swoją premierę w maju tego roku i obejmuje aktualnie 8 księgarni w całej Polsce. Ostatnią otworzyliśmy 7 września w krakowskiej Galerii Bronowice – mówi Ewa Szmidt-Belcarz, Prezes Grupy Empik. – Mole Mole spotkało się z bardzo dobrym przyjęciem pasjonatów czytania i dobrej literatury, notujemy dobre wyniki sprzedaży, dlatego zdecydowaliśmy się zintensyfikować rozwój sieci księgarni.

Ambitne plany ekspansji

Plany ekspansji tego konceptu są ambitne – Grupa Empik zapowiada otwarcie 8 kolejnych lokalizacji Mole Mole w ciągu najbliższych dwóch miesięcy. Nowe księgarnie pojawią się w Krakowie (Galeria Krakowska, Futura Park), w Katowicach (Silesia City Center), we Wrocławiu (CH Wroclavia), w Poznaniu (Avenida), w Gdańsku (Alfa oraz Galeria Bałtycka) a także w Gdyni (CH Batory). Będą to punkty w małym i średnim formacie – o powierzchni od 70 do 250 m2.

Mole Mole to małe, kameralne, przytulne a jednocześnie nowoczesne księgarnie z bogatą ofertą tytułów ze wszystkich gatunków. Miłośnicy dobrej literatury mogą w przyjaznej atmosferze zapoznać się z ofertą i skorzystać z porady pracowników – prawdziwych ekspertów książkowych. W każdej lokalizacji znajdziemy atrakcyjny wybór tytułów z literatury polskiej i zagranicznej, biografie, reportaże, poradniki oraz szeroki wybór tytułów dla najmłodszych czytelników.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

PARTNER MIESIĄCA

Serenada #bardziej otwarte centrum handlowe.

Centrum Serenada to nie tylko bogata oferta handlowa, ale przede wszystkim przestrzeń stworzona z myślą o mieszkańcach Krakowa. To wyjątkowe miejsce spotkań, wymiany doświadczeń i wzajemnych inspiracji.