Ekspansja Galerii Hosso

Grupa Galerii Hosso na targach Shopping Center Forum 2017 CEE Edition przedstawi swoje najnowsze inwestycje oraz projekty rozbudowy istniejących obiektów m.in. w Kołobrzegu oraz Gryficach.

Hosso pod koniec 2017 roku otworzy dwie kolejne Galerie – w Policach oraz Świdwinie. Proces komercjalizacji jest już na ostatnim etapie. W tym roku oddany do użytku zostanie również kolejny budynek biurowo-usługowy w Koszalinie. W 2018 roku otwarte zostaną Galerie w Gubinie, Drawsku Pomorskim, Świebodzinie oraz Park Handlowy w Złocieńcu. W kolejnych latach grupa zapowiedziała budowę Galerii w Barlinku, Nowogardzie oraz rozbudowę Kołobrzegu.

Świebodzin z pozwoleniem na budowę

Jeszcze w tym roku Hosso rozpocznie budowę Galerii w chętnie odwiedzanym przez turystów Świebodzinie. Miasto dotychczas, mimo zapowiedzi wielu inwestorów, nie doczekało się centrum handlowego. Hosso już rozpoczęło komercjalizację inwestycji położonej przy zjeździe z głównej drogi S3, tuż obok słynnego pomnika Chrystusa. Jej zakończenie zaplanowano na czwarty kwartał 2018 roku. Obiekt, który zajmie 12 tys. mkw. spotkał się z dużym zainteresowaniem zarówno ze strony najemców jak i mieszkańców.

Hosso w dalszym ciągu aktywnie poszukuje gruntów pod inwestycje w zachodniej części Polski, w tym obszarze inwestor zapowiedział nowe projekty. W województwie lubuskim prócz wspomnianego Świebodzina realizowana jest inwestycja w transgranicznym Gubinie. Inwestor liczy zarówno polskich jak i niemieckich klientów, chętnie odwiedzających to miasto w celach zakupowych, dlatego inwestycja generuje zainteresowanie również niemieckich najemców.

– Ważną dla nas inwestycją jest również galeria budowana w Drawsku Pomorskim. Obiekt będzie miał 10,5 tys. mkw. i posiadał będzie 3 kondygnacje. Z wielką uwagą podchodzimy do jego komercjalizacji – miasto ma ogromne znaczenie dla regionu, którego mieszkańcy do najbliższego centrum handlowego mają ponad 100 km. Zależy nam na jak najbardziej różnorodnej ofercie. Musimy również pamiętać o stacjonujących tu jednostkach NATO, w szczytowych okresach w mieście znajduje się 3 tys. żołnierzy, dlatego zadbamy o rozbudowaną ofertę gastronomiczną i usługową – mówi Katarzyna Meger-Dziechciarz, manager ds. marketingu i nieruchomości.

Najbardziej oczekiwaną przez najemców inwestycją jest rozbudowa Kołobrzegu, Galeria mieszcząca się przy ul. Armii Krajowej 10 powiększona zostanie o dodatkowe piętro, tym samym znacząco powiększając ofertę w samym centrum Kołobrzegu. Inwestor realizacje działania zapowiedział na 2020 rok.  Kołobrzeg każdego roku gości ponad 3 000 000 turystów. Położenie Galerii sprawia, że po latarni, molo, Katedrze i Ratuszu jest jednym z najchętniej odwiedzanych punktów w mieście.

Pełną ofertę Hosso poznać będzie można przy stoisku 4.1 podczas wrześniowych targów SCF.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

PARTNER MIESIĄCA RETAILNET.PL

Nowa Stacja, wszystko w jednym miejscu.

Nowa Stacja w Pruszkowie to nowoczesne centrum, które doskonale wpisuje się w potrzeby współczesnych konsumentów.