GO Sport otwiera kolejny outlet

Już 16 września w Ptak Outlet w okolicach Łodzi otworzy się drugi w Polsce salon GO Sport Outlet.

GO Sport jest francuską grupą kapitałową, reprezentowaną w Polsce przez dwie marki sklepów: GO Sport oraz Courir. Obecnie na świecie znajduje się ponad 350 sklepów sportowych GO Sport, zlokalizowanych w pięciu krajach (Francja, Belgia, Polska, Arabia Saudyjska oraz Zjednoczone Emiraty Arabskie).

Na rynku polskim GO Sport obecny jest od 1998 roku, stopniowo stając się jednym z największych dystrybutorów artykułów sportowych w Polsce (30 sklepów, do końca 2017 r. 33 sklepy), jak również liderem na rynku warszawskim. Do 2020 roku sieć GO Sport będzie liczyła 50 sklepów, w centrach handlowych i retail parkach w kraju.

W swojej ofercie GO Sport łączy marki międzynarodowe z cieszącymi się coraz większą popularnością markami własnymi tj. Athlitech, Wanabee, Soft oraz Up 2 Glide, które wyróżniają się wzornictwem, jakością wykonania i atrakcyjną ceną.

Firma współpracuje m.in. z Nike, Adidas, Reebok, New Balance, The North Face, Uvex, Atomic, Quicksilver, Under Armour, Salomon czy Vans.

Program lojalnościowy

Ogromną popularnością cieszy się program lojalnościowy o nazwie FeelGood, którego baza dynamicznie wzrasta każdego dnia. Posiadacze kart lojalnościowych do sieci sklepów Go Sport, dysponują wieloma przywilejami, jak choćby automatyczne zapisywanie paragonów na karcie, stałe zniżki na korzystanie z serwisu czy rabaty procentowe udzielane od zakupów.

Warto także wspomnieć o oficjalnym profilu GO Sport na Facebooku – od czerwca 2016 roku liczba fanów zwiększyła się aż dwukrotnie!

Poza sklepami GO Sport, grupa kapitałowa rozwija również drugą markę – Courir. Jest ona oparta na popularnym francuskim formacie butikowym oferującym szeroki wybór modowych butów sportowych, odzieży oraz markowych dodatków i akcesoriów. Pierwszy sklep marki Courir znajduje się w Warszawie w Galerii Mokotów.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

PARTNER MIESIĄCA RETAILNET.PL

Serenada #bardziej otwarte centrum handlowe.

Centrum Serenada to nie tylko bogata oferta handlowa, ale przede wszystkim przestrzeń stworzona z myślą o mieszkańcach Krakowa.