Szachownica ma plan dalszej ekspansji

W drugiej połowie 2017 Szachownica przyspieszyła tempo rozwoju. Polska marka w ostatnim czasie podpisała umowy na nowe lokalizacje, w których otwarcia sklepów nastąpią jeszcze w tym roku. Chodzi m.in. o sklepy w Krośnie i Białymstoku.

Dodatkowo, firma MM Consulting, która odpowiada za rozwój sieci, finalizuje wiele nowych umów z galeriami i parkami handlowymi na terenie kraju. Firma będzie również obecna podczas targów Shopping Center Forum 2017 CEE Edition.

– Zależy nam na otwieraniu nowych sklepów i docieraniu do jak najszerszego grona odbiorców, tym bardziej, że dostrzegamy ogromne zapotrzebowanie rynku na produkty naszej marki – komentuje Artur Kuczyński, Prezes Zarządu Spółki Joart. – Jeszcze we wrześniu br. planujemy otwarcie sklepu w Krośnie – Galeria Vivo oraz Białymstoku – Galeria Zielone Wzgórze – dodaje Kuczyński.

Rozwój sieci na polskim rynku

Spółka Joart działająca na Polskim rynku od ponad 10 lat zajmuje się sprzedażą odzieży dla kobiet, mężczyzn i dzieci oraz dodatków komplementarnych. Firmę cechują produkty modne i dobrej jakości w bardzo atrakcyjnych cenach. Stawiając na ciągły rozwój sieci chce docierać ze swoją ofertą do coraz szerszej grupy odbiorców. Wśród swoich obecnych Klientów sklepy Szachownica cieszą się wciąż coraz większą popularnością.

Sieć od 2002 roku konsekwentnie stawia na intensywną ekspansję, a owocem tej pracy jest wciąż zwiększająca się liczba sklepów na terenie kraju. W chwili obecnej jest ich ponad 80. Rozwojem sieci zajmuje się firma MM Consulting z Wrocławia, która odpowiedzialna jest za wyszukiwanie nowych lokalizacji i która oczekuje na nadsyłanie ofert najmu niezależnie od miejscowości.

Szachownica w swojej ofercie posiada modne ubrania dla pań, panów oraz dzieci. Zaletą firmy jest świetna proporcja ceny do jakości, a także zgodność kolekcji z najnowszymi trendami. Polska marka dociera wciąż do nowych grup odbiorców oraz umacnia zbudowane już zaufanie u dotychczasowych klientów.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codziennie nowe informacje dla profesjonalistów rynku centrów handlowych.

Newsletter
SCF News | Retailnet.pl