RD bud o nowych projektach na SCF

rd_bud_na_targach_scf_2017

Sektor retail to od początku jeden z kluczowych obszarów naszej działalności, w którym czujemy się jak przysłowiowa ryba w wodzie. Jednak nie moglibyśmy efektywnie realizować się w swojej profesji, bez aktualnej wiedzy o rynku i nieustannego dialogu z jego uczestnikami. Stąd też nasza obecność podczas tak znakomicie obsadzonych targów Shopping Center Forum nie powinna nikogo zaskakiwać – mówi dla Retailnet Wioletta Fabrycka, Client Relations Manager spółki RD bud.

– Możliwość zaprezentowania się w tak profesjonalnym środowisku i odbycia bezpośrednich rozmów z obecnymi i potencjalnymi partnerami biznesowymi to dla nas wartości nie do przecenienia – podkreśla Wioletta Fabrycka.

W tym roku spółka RD bud obchodzi 20-te urodziny i w związku z tym organizuje galę urodzinową, która odbędzie się 12 października 2017 roku w Reducie Banku Polskiego w Warszawie.

Firma RD bud aktualnie zajmuje się modernizacją i rozbudową Atrium Promenada w Warszawie, a na swoim koncie ma już m.in. prace modernizacyjne w takich stołecznych obiektach jak CH Arkadia, Galeria Wileńska i Galeria Mokotów czy rozbudowę CH Riviera w Gdyni.

RD bud wystawcą Shopping Center Forum 2017 CEE Edition

Spółka nas SCF wystawiła swoje stoisko po raz czwarty z rzędu i jak podkreśla zarząd firmy, co roku spotyka się z dużym zainteresowaniem odwiedzających.

– Wciąż zmieniające się preferencje konsumentów, coraz większa rola centrów handlowych w tworzeniu miejsc spotkań oraz wzrost znaczenia rozrywki i rekreacji w strategii tego typu obiektów – wszystko to powoduje, że duży procent działań podejmowanych aktualnie w sektorze retail koncentruje się wokół optymalizacji struktury najmu (tenant mix). Środkiem do osiągnięcia tego celu jest najczęściej remodeling obiektu. Tymczasem tego typu przedsięwzięcia, choć uzasadnione z punktu widzenia „życia” centrum handlowego, to zawsze poważne wyzwania inwestycyjne oraz budowlane. Złożoność takich projektów wynika głównie z faktu prowadzenia prac na funkcjonującym obiekcie, co może powodować utrudnienia dla klientów i obecnych najemców. Niekiedy zachodzi potrzeba wyłączenia niektórych stref z użytkowania, część centrum przestaje wtedy na siebie zarabiać. By sprawnie przeprowadzić proces modernizacji, przebudowy lub rozbudowy, potrzeba wręcz perfekcyjnego planowania i organizacji prac. Tu największa odpowiedzialność spoczywa na barkach generalnego wykonawcy – mówi Eric Agnello, Dyrektor Generalny RD bud.

RD bud jest firmą budowlaną działającą w zakresie generalnego wykonawstwa. Wywodzi się z francuskiej, niezależnej grupy budowlano-deweloperskiej Rabot Dutilleul, która od ponad 90 lat rozwija swoja ofertę na rynku światowym. W Polsce firma RD bud funkcjonuje od 1997 roku. Działalność RD bud obejmuje przede wszystkim realizacje „pod klucz” hoteli,  biurowców, obiektów przemysłowych i logistycznych, centrów handlowych, stacji serwisowych czy salonów sprzedaży. W portfolio spółki znajdują się także liczne renowacje, w szczególności centrów handlowych. Firma działa w obrębie całego kraju, a od niedawna także w Niemczech. Wszystkie inwestycje prowadzone są z myślą o pełnej satysfakcji klientów, z dbałością o ochronę środowiska naturalnego i wysoką jakość świadczonych usług. Wdrażając najwyższe standardy, firma uzyskała certyfikat Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z wymogami normy ISO 9001:2008.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

PARTNER MIESIĄCA RETAILNET.PL

Serenada #bardziej otwarte centrum handlowe.

Centrum Serenada to nie tylko bogata oferta handlowa, ale przede wszystkim przestrzeń stworzona z myślą o mieszkańcach Krakowa.